Fotbalový Vilémov atakuje třetí místo

Děčínsko – Už jen pět kol zbývá do konce krajského přeboru v kopané. Zatímco Vilémov bojuje o medailové pozice, v kabině Jílového a Modré moc důvodů k radosti není.

15.5.2018

TO BYLO RADOSTI. Fotbalisté Vilémova dohromady urazili zhruba 300 kilometrů. Z Perštejna si ale přivezli tři body.Foto: Zdroj: SK Stap Tratec Vilémov

Fotbalisté Vilémova jeli do Perštejna, dohromady ujeli zhruba 300 kilometrů. Tým z výběžku ale prokázal dobrou jarní formu, domů si odvezl výhru 3:2 a na třetí Srbice ztrácí už jen tři body. „Byla to dlouhá, ale určitě ne marná cesta. Zajímavostí bylo, že v domácím dresu nastoupil exligový hráč František Veselý,“ prozradil manažer Vilémova Libor Sklenář.

Poločas skončil smírně, na vedoucí branku vilémovského Kučery, za domácí pak odpověděl poměrně šťastnou trefou Krok. „Byla to vyrovnaná první půle,“ připomněl Sklenář.
Po změně stran vrátil Vilémovu vedení Vavroušek, dvacet minut před koncem ale po chybě obrany vyrovnal Koštůr. Rozhodnutí tak přišlo v 80. minutě. „Ve vápně byl faulován Malec, následnou penaltu proměnil Kučera. Domácí se snažili vyrovnat, ale my jsme výhru udrželi,“ pochvaloval si Sklenář.

Vilémov pošilhává po třetím místě. Zlákala by ho představa vyšší soutěže? „Je to náš další nečekaný úspěch venku a posun v tabulce. Je zde ještě šance skončit do třetího místa a o to se chtějí naši borci pokusit. Mohlo by to dokonce znamenat nabídku na postup do divize jako před třemi lety, ale nepředbíhejme, máme před sebou ještě pět kol,“ dodal Sklenář.
V hodně okleštěné sestavě dorazilo Jílové do Modlan, do pole musel i brankář Vosecký. Nováček přeboru neměl proti Baníku nárok, porážka 0:3 je pro Jílové ještě milosrdná.

„Modlany byly po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhrály. Výsledek je pro nás ještě mírný, domácí měli spoustu dalších vyložených šancí,“ stručně hodnotil nepovedený zápas trenér Ondřej Barilla.

Poločas naděje, a pak totální zmar. Fotbalisté Modré prohráli se sloučeným týmem Horního Jiřetína a Litvínova 1:4. Jiskra tak zůstává poslední a její situace není vůbec dobrá.
„První poločas jsme hráli ještě obstojně. Domácí nás nechali hrát, ale chyběla nám kvalita ve finální fázi,“ hodnotil bezbrankový poločas trenér Modré Josef Rákosník.

Po změně stran ale Modrá na hřišti totálně selhala. „Druhý poločas jsme začali doslova tragicky. Pak se hráči na chvíli zvedli, když Mayerhofer snížil na 1:2. Ale tak hloupé branky, co si necháme dát, to můžeme dostat jen my,“ kroutil hlavou.

Modrá tlačila, místo vyrovnání dostala další dva fíky. „Někteří hráči, a to zejména ti mladší, snad ani nevědí, o co se hraje. Jejich přístup a nasazení je tak akorát na přes držku. Když nemám kvalitu, tak tam alespoň musí být zápal a snaha. Tady se dalo něco udělat, ale ne po přístupu některých hráčů, který jsme předvedli ve druhé půli,“ zlobil se Josef Rákosník.

Spartak Perštejn – Stap Vilémov 2:3 (1:1) B: Krok, Koštůr – Kučera 2 (1 z PK), Vavroušek. R: Klimpl. ŽK: 3:1. Diváci: 120.
Vilémov: Vaňák – Honců, Jirchář, Kurel, Jindřich – Havel (72. Malec), Vavroušek, Kučera (89. Čuda), Hoke, Buryánek, Ruszó (62. Šmalcl).

Baník Modlany – FK Jílové 3:0 (2:0) B: Doležal, Dolejška, Kupka. R: Karrmann. ŽK: 2:1. ČK: Florián (J). Diváci: 100.
Jílové: Smutný – Červenka, Michalec, Florián, Vait – Kolář (55. Čermák), Feledi, Gaher, Vosecký – Just, Bílek.

Jiřetín/Litvínov – Modrá 4:1 (0:0) B: Banovič 2, Hlaváček, Levý – Mayerhofer. R: Kolátor. ŽK: 2:4. Diváci: 120.
Modrá: Matějka – Bičák, Tesařík, M. Fejfar, Pražák – Šotola, T. Fejfar, Čisár, Mayerhofer – Karlík, Sýkora.

15.5.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 13 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavačka - pokladní. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce:POTRAVINY D+S, s.r.o., nám. Míru č.p. 1050, 407 77 Šluknov, Požadavky:, Částečná znalost němčiny vítána., Prodej potravin, včetně uzenin, nápojů, tabákových výrobků a drogistického zboží., Pro neznalé oboru prodeje potravin je možnost zaučení., Délka jednotlivých směn je 7 hodin 15 minut., Kontakt : osobně - Sídlo (prodejna) firmy v čase 08:00 – 16:00 hodin. elefonicky Pondělí – pátek: 08:00 – 16:00 hodin. Pracoviště: Potraviny d+s, s.r.o., nám. Míru, č.p. 1050, 407 77 Šluknov. Informace: Jiří Schneider, +420 412 386 487.

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 22 000 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: [i] Místo výkonu práce:, Teplická č.p. 358, Děčín IX-Bynov, 405 02 Děčín 2, , Požadujeme: min.vzdělání: vyučen/a, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, potravinářský průkaz., , Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, stravenky, bonusy, náborový příspěvek 5 000,- Kč. Nástup možný ihned., , Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji,prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy., , Kontakt:, p. Kamil Hořínek, tel. 731640746, e-mail: horinek@musp.cz. Pracoviště: Zeman maso-uzeniny, a.s. - 03 (děčín penny market), Teplická, č.p. 358, 405 02 Děčín 2. Informace: Kamil Hořínek, +420 731 640 746.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 21 840 Kč

Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21840 kč. Volných pracovních míst: 29. Poznámka: Místo výkonu práce:, Vítězství č.p. 56, Děčín XXXI-Křešice, 405 02 Děčín 2, , Požadavky:, vyučení v oboru výhodou, důležitá zručnost a pracovitost, samostatnost, čtení výkresů, oprávnění dle EN 287, praxe v oboru, osvědčení jeřábník/vazač - výhodou., , Kontakt: Lenka Nácarová, tel. 412 519 225, e-mail: nacarova.agt@seznam.cz - sjednání pohovoru, osobní jednání na výše uvedené adrese.. Pracoviště: Agt company, s.r.o. - 02, Vítězství, č.p. 56, 405 02 Děčín 2. Informace: Lenka Nácarová, +420 412 519 225.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 20 000 Kč

Dělníci výkopových prací Dělník výkopových prací. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: Děčín, Nástup možný ihned. , , Manuální zručnost., Nabízíme: pololetní odměny, příspěvek na důchodové pojištění 1000Kč, ostatní příplatky., , Kontakt: Miroslav Dosedla, tel. 412 530 820, e-mail: miroslav.dosedla@martia.cz. Pracoviště: Martia a.s. - 02 (děčín), U Splavu, č.p. 129, 405 02 Děčín 2. Informace: Miroslav Dosedla, +420 412 530 820.

JAKUB KRAKOVIČ - nový kapitán BK ARMEX Děčín.
11

Ženáč a kapitán. Krakoviče čekají nové role

ZÁCHRANA. Nový zavlažovací systém pomáhá trávníku v Dobkovicích.

Spálená tráva v Dobkovicích? Nebudeme muset hrát jinde, říká trenér Štol

Jaromír Jágr: Hokej to měl v Ústí vždycky těžké, talenty mu sbírá Litvínov

Ústí nad Labem /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ – Deset branek, výhra Ústí, super atmosféra. A navrch Jaromír Jágr v akci! Úterní večer patřil na severu Čech hokeji. Ústecký Slovan totiž změřil v přípravě síly s Kladnem, za které po dlouhém rozhodování nastoupila i slavná osmašedesátka.

Ústí nad Labem - Nastoupí nebo nenastoupí? Kolem startu jednoho z nejlepších hokejistů české a československé historie v přípravném zápase Rytířů Kladno na ústeckém ledě je jasno. Jaromír Jágr se těsně před zápasem rozbruslil s ostatními hráči Kladna.

Zárubová světový kov nemá. Šance ale ještě bude

Plovdiv – Tajně si pomýšlely na světovou medaili. Bohužel se to ale nepovedlo. Reprezentační čtyřkajak, kde své místo měla i děčínská Kateřina Zárubová, dojel na juniorském světovém šampionátů na pátém místě.