VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové oddíly mají možnost v novém roce zvelebit si své hrací plochy

Děčín – Po roce opět ČMFS otevírá za pomoci MŠMT a ČSTV investiční akci Zelený trávník 2010.

1.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník

Jejím hlavním účelem je pomoci fotbalovým klubům zejména nižších soutěží vybudovat travnatou hrací plochu, udržovat jí v dobrém stavu a hrát tak fotbal v důstojných podmínkách. Na tuto akci není třeba vypisovat výběrové řízení a není vyžadována finanční spoluúčast.

Vybraný a schválený fotbalový oddíl je povinen sekretáři Komise MTZ a BVS ČMFS oznámit přesný termín provádění zásadních prací, které budou ze strany ČMFS kontrolovány. Zároveň doporučujeme oddílům, aby s odborníky Komise MTZ a BVS své záměry konzultovaly již ve stádiu přípravy – rádi pomohou nalézt nejvhodnější řešení. Státní dotaci může čerpat fotbalový oddíl sdružený v ČMFS, který splňuje následující požadavky: – je občanským sdružením, – je vlastníkem pozemku nebo nájemcem s uzavřenou nájemní smlouvou na min. 15 od roku pořízení dotace (tzn. min. do roku 2025) nebo s nájemní smlouvou na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou ve stejném rozsahu.

Dotaci lze použít na úpravy týkající se přímo hrací plochy hřiště. Z technického hlediska se jedná o čtyři hlavní případy: 1. Přeměna povrchu již existujícího hřiště, 2. Rekonstrukce nevyhovujícího travnatého hřiště, 3. Založení nového travnatého hřiště, 4. Instalace zavlažovacího systému travnaté hrací plochy.

Akce musí být dokončena nejpozději do 30. 11. příslušného roku. Státní dotace na akci zelený trávník je ve výši v rozmezí 100 – 500 tis. Kč a musí být proinvestovány nejpozději do 30. 11. 2010. Součásti žádosti o zařazení dotace Zelený trávník 2010 jsou: – vyplněný formulář žádosti (získáte jej buď na svém OFS/KFS nebo stránkách www.fotbal.cz v sekci Komise MTZ a BVS), – výpis z katastru nemovitostí, – snímek z katastrální mapy s vyznačením plochy hřiště, – nájemní smlouva na min. 15 let, (v případě, že TJ není vlastníkem pozemku). Žádosti včetně formulářů na zařazení do akce Zelený trávník 2010 zašlete na adresu OFS Děčín nejpozději do 12. ledna 2010.

Autor: Petr Bláha

1.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

BK Opava – BK Armex Děčín 87:71
26

Opava nedala Válečníkům šanci

Nejvýraznější proměnou prochází okruh kolem jetřichovických skal.
23

FOTO: Vyhlídky v národním parku budou po opravě bezpečnější

AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE

ON-LINE: Je sečteno. Volby v Ústeckém kraji drtivě ovládlo ANO před SPD

Ústecký kraj /FOTO/ - Sládek na policii, Horáček na koloběžce. To jsou jen některé ze zajímavostí, které jsme zachytili při volbách v Ústeckém kraji.

STAN bude požadovat přepočítání výsledků voleb, chybí mu "kroužky"

Ústecký kraj - Uskupení Starostové a nezávislí prý chybějí preferenční hlasy.

Organizátor festivalů D. Pešťák: Hendikepovaným dětem jsme už předali 180 tisíc

Děčín – David Pešťák z Děčína ve spolupráci s Jaroslavem Horákem organizuje charitativní koncerty a festivaly pro hendikepované děti. Rockeři s dobrým srdcem už mají na svém kontě desítky takových akcí, kam zvou nejen známé kapely, ale i oblíbené herce.

V Opavě přišlo povzbuzení, nyní to chce konečně vyhrát!

Varnsdorf – Dalo by se říci, že teď, nebo nikdy. Severočeský Varnsdorf by se rád odlepil z posledního místa. A hlavně chce vymazat nulu v kolonce výher.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení