Po soustředění v areálu účastníka nejvyšší krajské fotbalové soutěže, Jiskry Modrá, pokračuje po dvouch dnech volna od pondělí příprava druholigového FK Ústí v domácích podmínkách a její součastí budou i dvě přípravná střetnutí.

Již zítra ve středu 17. července hostí svěřenci Svatopluka Habance od 17.00 účastníka České fotbalové ligy, Slovan Varnsdorf a v sobotu ve stejný čas divizní teplickou rezervu.

„Dolaďujeme příchod Volka ze Sparty, který naposledy hrál druhou ligu v dresu pražské Dukly, slušně se jeví Bartoš, který přišel z Teplic, uvidíme, jak bude vypadat v zápasech a na týdenní zkoušce, která obsahuje i dva přípravné duely, je u nás Pavel Krejčíř, který naposledy hrál v Třinci,“ seznamuje nás s novinkami Habanec.

Ústeckého kouče kromě dost úzkého kádru trápí i zranění některých jeho svěřenců.

„Džuban má těžký výron v kotníku a nebude trénovat ještě minimálně týden, gólmana Nováka stále trápí zraněné koleno a nezačne s přípravou dříve než příští týden, zraněný je i dorostenec Růžička a u Ryšky je to stále stejné, po dvou dnech zátěže je pro bolest po operaci kotníku dva dny prakticky nepoužitelný,“ posteskl si Habanec.