Jílové – Neštěmice

1:3 (0:1)

„Ze soupeře jsme měli respekt, neboť ve svém prvním mistrovském utkání doslova rozstřílel Bezděkov (6:2 poz. red.). Je to tým složený ze samých mladých kluků z dorostů Teplic a Ústí nad Labem. Jsou velmi běhaví a už i technicky a takticky dobře vybavení. Výsledek je pro nás ještě velmi dobrý. Jako kondiční příprava to bylo hodnotné, hráči si dosytosti zaběhali,“ poznamenal trenér Florián, který v utkání prostřídal všech šestnáct hráčů, které měl k dispozici a to ještě chyběli Ženíšek, Barilla a Michl .

„Jak říkám zápas to byl pro nás přínosný, ovšem měl i jednu velmi stinnou stránku. Ve druhé půli si znovu vykloubil rameno náš druhý brankář Němec a odvezla ho záchranka. Vzhledem k jeho chatrnému zdraví se tak dá předpokládat ukončení fotbalové kariéry. My tedy zase zůstáváme bez druhého brankáře,“ dodal smutně jílovský trenér.

Branku Jílového dal Just. Před 30 diváky řídil Jirsák.

FK Jílové: Pekař (Němec) – Vacek, Rangl, Florián, Pivoňka, Dusil, Znojemský, Čermák, Huček, Just, Klepsa, Andok, Zimmer, Kohout, Knotek.

Jílové odehraje generálku před zahájením mistrovských bojů v úterý 18. srpna, kdy na svém pažitu přivítá v derby SK Březiny (17.00). Pak už čekají v prvním kole Pokratice (sobota 22. srpna – 17.00 – hř. Jílové).