Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

AUDIO: Florián: Duchcov by porazila i dobrá garda

Jílové/Duchcov - Dva góly Justa znamenaly alespoň remízu favorizovaného FK Jílové v předposledním kole fotbalové I. A třídy Ústeckého kraje na půdě nevýrazného Duchcova.

16.6.2008

Jílové – MilešovFoto: Deník/Petr Bláha

Duchcov – Jílové 2:2 (0:0)

Domácí celek bojuje celé jaro o záchranu, naopak hosté zase neustále pošilhávali po první příčce. Favorit zápasu byl tedy zcela jasný, ovšem jílovským fotbalistům začal v závěru sezony docházet trochu dech. „Jsem hrubě nespokojen s přístupem některých hráčů. Někteří klidně odjeli do Švýcarska na Euro. Dnes jsme hráli s nejhorším týmem v jarní části. Duchcov by snad porazila slušná stará gardy, ale my v sobotu ne. Nehráli jsme dobře a navíc jsme neproměnili snad šest tisíciprocentních šancí,“ nebral si servítky trenér hostů Josef Florián.

Góly začaly padat až po obrátce, nejprve se trefil domácí Kokšal, aby hned za minutu vyrovnal Just. Duchcovu pak vrátil na chvilku vedení Giňa, jenže pět minut poté opět zaúřadoval Just a bylo opět vyrovnáno. Tentokrát už definitivně.

Branky: Kokšal, Giňa – Just 2. ŽK 1:3. ČK 0:1 (80. Jan Kulhánek). Rozhodčí Smreček.

Jílové: Pekař – Knotek, Rangl, Michl, Pivoňka – Jan Kulhánek, Ženíšek, Dusil, Richtr – L. Kulhánek (65. Jiří Kluhánek), Just.