Siad Souš – Vilémov 0:2 (0:0)

Na druhou stranu již přibyl uzdravený Pavel Svoboda a z dovolenky se vrátivší Petr Svoboda. Domácí po první nešťastné prohře doma s nováčkem z Litvínova, chtěli odčinit tuto ztrátu a vymysleli na hosty parádní chyták, když je dali na hrací plochu s umělým povrchem. Na to hosté nebyli vůbec připraveni a navíc to bylo velice malé hřiště na pokraji regulérních rozměrů.

Hrálo se za neustálého deště, takže divácká kulisa nebyla příliš veliká a bylo spíše slyšet hlasivky hostujících fandů, z nichž někteří dokonce přijeli po vlastní ose. První půle byla stejně jako ta druhá zcela jasně v režii hostů a bylo jen otázkou času, kdy se poprvé rozvlní síť domácích. Ti měli ve svém středu několik zkušených borců vedle samých mladíků a technicky velmi dobře vybaveného hráče černé pleti Obojunga, který občas pobavil svými kousky promočené diváky.

Rozhodující momenty přišly ve druhé polovině druhé půle, kdy v průběhu tří minut (74. a 77.) udeřili hostující Hyka a Vlk.

Domácí se nezmohli ani na závěrečný nápor, protože hosté měli stále míč pod kontrolou a příležitost dostali ve druhé půli také hráči z lavičky, která se začíná konečně naplňovat kvalitou a vzniká zde po dlouhé době také velká konkurence a vyrovnanost.

Branky: 74. Hyka, 77. Vlk. ŽK 1:4. Před 80 diváky řídil Holakovský.

Vilémov: Loos – Hyka, Šmalcl, Hejl – Buryánek, Svoboda st. (70. Svoboda ml.), Vlk, T. Jägr, Kotiš – Lehrl (80. Jirásek), Kurel (58. Greňo). Trenér Suchomel.