Další, v pořadí již osmý přípravný zápas odehráli vilémovští fotbalisté na umělé trávě ve Varnsdorfu. Soupeřem jim byl FK Rumburk. Pro rumburské fotbalisty to byl teprve první přípravný zápas a navíc se hráči v novém složení sešli poprvé. Jejich trenér Josef Mlejnek je však dokázal semknout a vyhecovat k zodpovědnému výkonu, který jim nakonec přinesl velice dobrý výsledek. Před vstupem do bojů o záchranu 1.A třídy jim nalil sebevědomí.

SK Stap Tratec – FK Rumburk 2:1 (1:0)

První půle byla jasně v režii favorizovaného Vilémova, ale střelecky se mu nedařilo. Kromě proměněného trestného kopu Šmalcla v čtyřiatřiacáté minutě, se Vilémovští prakticky nedostali před bránu soupeře.

Ve druhé půli obě mužstva prostřídala lavičky. Vilémov nepustil soupeře po celých pětačtyřicet minut za svou vlastní půli. Sérii jeho nevydařených střel nakonec prolomil v jednašedesáté minutě Vichtereye, na jehož střelu z dvaceti metrů nedokázal rumburský brankář zareagovat. Hráčům Rumburka se podařil v sedmasedmdesáté minutě únik po levém křídle, centr na nekrytého Škytu a ten míč propasíroval do sítě Vilémova.

„Bohužel, až na branku Vichtereye, jsme se nedokázali trefit ani do prázdné branky, a tak je pro nás výsledek určitě zklamáním,“ posteskl si vedoucí vilémovského mužstva Libor Sklenář.

Naopak Rumburští byli se svou hrou i výsledkem nadmíru spokojeni a pokud by takto přistupovali k mistrovským zápasům na jaře, mají velkou šanci na záchranu a posun v tabulce směrem nahoru.

V sobotu 7. března sehraje Vilémov generálku na mistrovské boje opět na umělce ve Varnsdorfu s vedoucím celkem divize a kandidátem na postup do ČFL – Českou Lípou.

Vilémov: Loos (60. Kebort) – Špinka (46.Pácha), Šmalcl, Kessler (46. Hejl) – Lehrl (46. Buryánek), Kopřiva, T.Jägr (60. J.Jägr), Goumbi, Greňo (Čuda) – Kurel (46.Vichterey R.), Dangbe (46. Jirásek)