Domácí se na zápas těšili a do středy to vypadalo, že se hrát bude. Pak však přišla sněhová nadílka, čvachta a bylo po těšení, neboť se zápas musel odložit.

Vilémov – Rumburk

8:0 (3:0

Z tohoto důvodu si domácí narychlo zajistili soupeře z I. A třídy na umělou trávu do Varnsdorfu, se kterým letos v plné zimní zátěži již jednou sehráli vcelku vyrovnanou partii (2:1). Tentokráte to však již bylo o něčem jiném a soupeř zvučného jména mohl být rád, že nedostal desítku.

Vilémovští fotbalisté hráli v první půli líbivý, technický fotbal na jeden dotek a přiváděli srdnatě bojujícího soupeře do nesnází. Vytvářeli si spousty dobrých šancí, které ale vždy nekončily v síti soupeře. Diváci se však bavili a o tom fotbal vlastně je. První gól zařídil po rohovém kopu kapitán Šmalcl v jedenácté minutě. Druhou branku přidali ve 34. minutě vilémovští hráči po kombinační akci po ose Goumbi – Lehrl – T. Jägr. Skóre poločasu pak uzavřel dvě minuty před přestávkou Kurel.

Ve druhé části pak Vilémovští rozpoutali na hřišti dokonalou kanonádu. Několika po sobě jdoucím střelám hned v úvodu ještě rumburský brankář dokázal čelit, přesnému zásahu Jiráska v 50. minutě už ale neodolal a bylo to 4:0. Další dva zásahy do černého má na svědomí vilémovská posila tmavé pleti Dangbe. Ten nejprve v 53. minutě zakončoval chytrým lobem a o dvanáct minut později zachoval při zakončení klid angličana. Už na 7:0 zvýšil v 78. minutě po nacvičeném signálu Čuda a konečné skóre uzavřel dalekonosnou střelou sedm minut před koncem ten samý hráč, který ho v první půli otevřel, tedy kapitán Šmalcl.

Hosté vedeni novým trenérem Juricou se snažili, ale na technicky vyspělé hráče domácích neměli. Ti navíc bojují o triko, takže i šestice střídajících z lavičky ukázala, že hrát v základu chce a dokázala ve druhé půli přestřílet jedenáctku hrající v první půli, což je určitě dobrá vizitka pro nadcházející sezónu.

Branky: Šmalcl 2, Dangbe 2, T. Jägr, Kurel, Jirásek, Čuda. Před 40 diváky řídil Pöschko.