Hosté z Vilémova na tom byli před utkáním o dva body lépe než domácí Čelákovice a případný úspěch by je hodně posunul k vytoužené záchraně této náročné soutěže. Leč proti výhře hostů byly různé okolnosti.

Union Čelákovice - SK Stap Tratec Vilémov 2:1 (1:1)

Začátek byl zcela v režii vilémovských hráčů a již po pěti minutách to mohlo být klidně 0:2. Bohužel domácím pomohlo i trochu štěstíčka, zatím co hosté měli smůlu jako hrom. Gólu se Vilémov dočkal až ve 24. minutě, kdy se prosadil smola. Domácím se však podařilo do poločasu krásnou střelou Hakla vyrovnat.
Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, hosté byli aktivnější. "Začal však více úřadovat hlavní sudí, který kouskoval hru, obracel fauly a tlačil domácí standardními situacemi k naší brance. Domácím se nic nedařilo a tak se nakonec ve vápně skácel jeden z jejich hráčů a hlavní sudí odpískal nikým neviděný pokutový kop, který nakonec rozhodl celé utkání," posteskl si manažer hostů Libor Sklenář a dodal: "Po vymyšlené penaltě jsme se snažili alespoň o vyrovnání, ale domácí zdržováním a kouskováním hry si výsledek za vydatné pomoci hlavního sudího již pohlídali. Byl to určitě nejslabší soupeř, se kterým jsme se na jaře střetli a za normálních okolností jsme tam měli bodovat."
Branky: 42. Hakl, 77. Vršek z PK - 24. Smola. ŽK 1:6. Sudí Kožár.
Vilémov: Loos - Winzig, Šmalcl, Greňo - Buryánek, Vlk, Nagy (36.Očipka), Kubeš, Kopřiva – Kříž (80. Jägr), Smola. Trenér Suchomel.