Další tři do tabulky krajského přeboru přidali v 10. kole, kdy doma třemi góly vyprovodili nováčka z Perštejna.
„Klidně jsme mohli dát více branek. Ale opět jsme zahodili několik vyložených šancí,“ povzdechl si nakonec spokojený manažer Libor Sklenář.

Hosty v první půli načal záložník Havel, v 56. minutě pak domácí po centru uklidnil Buryánek. Dvacet minut před koncem pak uzavřel na konečných 3:0 Abila, který dal svou premiérovou branku ve vilémovském dresu.

„Hosté zlobili hlavně ze standardních situací. Když pak odstoupil jejich špílmachr Filinger, zcela odpadli. Naše vítězství bylo zcela zasloužené. Rozhodčí zaslouží pochvalu,“ dodal Sklenář.

Vilémov tak poskočil na šesté místo, aktuálně má patnáct bodů. V dalším kole ho čeká těžký soupeř, svěřenci Františka Dužára jedou na půdu druhých Modlan.

Stap Vilémov – Spartak Perštejn 3:0 (1:0)

Branky: Havel, Buryánek, Abila. R: Oborník. ŽK: 4:5. Diváci: 190.

Vilémov: Vaňák – Abila, Vavroušek, Jirchář, Jindřich – Čonka (67. Smejkal), Pilko, Havel, Kučera, Buryánek – Ruszó