Rumburk – Junior Děčín

4:2 (0:2)

Regionální derby dvou celků z děčínského regionu vyznívalo po první půli jednoznačně pro děčínský celek. Ve druhé půli se však vyvedlo domácím střídání a čtyřmi góly otočili vývoj ve svůj prospěch. „Je to pravda, povedlo se nám střídání a byl to poločas z říše snů. Jsou to velmi cenné body,“ mnul si ruce rumburský trenér Milan Jurica. Jeho protějšek Pavel Horáček dodal. „Po velmi dobrém prvním poločase jsme po obrátce psychicky selhali.“

Branky: Záruba 2, Michalina, Hroděj – Bárta, Oršula. Rozhodčí: Zubr. ŽK: 1:2. ČK: Folprecht (J. Dc). Diváků: 60.

Šluknov – Libouchec

0:0

„Dnes to bohužel nebylo moc pohledné utkání a ani s jedním bodem nemůžeme být spokojeni. Hodně důležité je pro nás příští utkání v České Kamenici, na které se musíme připravit určitě lépe,“ řekl asistent šluknovského trenéra Ladislav Čurgali.

Přestanov – Č. Kamenice

2:0 (0:0)

„Za první půli jsme si zasloužili dva nula vést, to bychom ale museli proměňovat šance. Ve druhé části jsme v závěru dostali červenou kartu a poté inkasovali dvě rozhodující branky,“ posteskl si trenér hostů Petr Raba.

Branky: Černý, Veselý. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 3:2. ČK: Vaněk (Č. K.). Diváků: 30.

Jílové – Soběchleby

1:0 (1:0)

„Ve třetí minutě jsme dali gól a zhruba od desáté minuty jsme přestali hrát. Přesto jsme měli několik dvě stě procentních tutovek, které jsme ale zase nedali. Průměrný zápas jsme však měli po celou dobu pod kontrolou,“ pronesl trenér vítězů Josef Florián.

Branka: Just. Rozhodčí: Cébe. ŽK: 2:1. Diváků: 60.