„Musím přiznat, že hosté byli fotbalovější a lepší. Nám už ve třetí minutě vyšel rychlý protiútok. Heřmanov ale více držel míč. Má ve svých řadách ostřílené kozáky," přiznal domácí trenér Zdeněk Štol.

Na expresní trefu Příhonského odpověděl po změně stran Mataj. Vítěznou trefu ale hosté nepřidali a navíc se jim nedařilo ani v penaltách. „Zklamání. Byli jsme lepší a měli vyhrát buď v základní hrací době, nebo v penaltách. Ale obojí jsme podělali," nebral si servítky heřmanovský kapitán Radek Rojko.

To Dobkovice braly výsledek s otevřenou náručí. „Heřmanov asi měl vyhrát. Ale my samozřejmě dva body bereme. Je to odměna za nasazení hráčů, kteří se přesvědčili, že hrát se dá s každým. Doufám, že nás ten výsledek nakopne do dalších zápasů," dodal dobkovický lodivod.

Dobkovice – Heřmanov 1:1 (1:0) – na PK 6:5

B: Příhonský – Mataj. R: Dvorský. ŽK: Tomášek, Dyrynk, R. Štol – Šturm, Vlasák. Diváci: 210.

Dobkovice: Vlk – Popčák, Doksanský, Singolo (70. Endlicher), Dyrynk – Lohnický, Tomášek – R. Štol, Fous (57. M. Štol), Řeháček – Příhonský.

Heřmanov: Pospíchal – Šturm, Z. Čapek, Vlasák, Wenze (76. Váňa) – Majerik, Mataj, Rojko, Líbal – Betyár, Fr. Znamínko (67. Stehlík).

Zdroj: Youtube