Řezuz Děčín – L. Chomutov 1:0 (0:0)

Domácí se rozjížděli pomaleji a prvních deset minut patřilo hostům. Žádnou vážnější příležitost si ale nevytvořili. I v dalším průběhu měli optickou převahu v poli chomutovští hráči, nebezpečnější ale byli domácí. Brankami „smrděli“ především dvě šance Matouška, dvě možnosti Čonky a jedna Kováče. Ani jedna ale v síti neskončila, a když gól nepadl ani po dvou slibných příležitostech hostů odcházelo se do kabin za bezbrankového stavu.

Ve druhé půli se obraz hry dost změnil. Hosté doslova zalezli před své vápno a do útočení se příliš nepouštěli. Domácí začali bušit do zavřených chomutovských vrat, ale dlouho se nemohli prosadit. nejblíže gólu byl Nagy, v 73. minutě trefil ale jen tyč. Vysvobození přišlo v 86. minutě. Chvilku před tím sice Hubený své sólo nedokázal proměnit, vzápětí ale parádně trefil odražený míč po trestném kopu a rozhodl o tom, že všechny body zůstaly v Děčíně. „Zaplať pánbůh, že to tam spadlo. Při gólu jsem se snažil trefit branku a to se povedlo,“ řekl šťastný střelec. „Byl to velice těžký zápas. Zase jsme nedokázali proměnit několik šancí a strachovali jsme se až téměř do konce, naštěstí to ale dobře dopadlo,“ dodal trenér Děčína Vladimír Vašák.

Branka: 86. Hubený. ŽK 2:3. Před 200 diváky řídil Beneš.

Řezuz Děčín: Chodura – Jirchář (68. Ovečka), Nagy, Krejčík – Stejskal, Čonka, Žáček, Hubený – Runt – Matoušek (75. Wenzel), Kováč (54. Hoffmann).