Domácí totiž zpočátku nevyužili dvě šance, a než se rozkoukali, prohrávali děsivým poměrem 0:4. Do konce poločasu se naštěstí trochu zmátořili a do šaten šli za stavu 2:4.

„V kabině byla bouřka. Hráči si to vzali k srdci a v druhé půlce soupeře k ničemu nepustili. Ještě se nám to zkomplikovalo, když jsme vedli 5:4 a soupeř kopal penaltu a srovnal, nakonec jsme ale vyhráli 8:5," popsal dramatickou druhou půlku trenér Horního Podluží Pavel Rokos.

A ještě přidal kuriozitu: Protože se domácí zranil jeden hráč a bylo jich na střídání málo, v druhém poločase poslal trenér do hry druhého brankáře Bukáčka, který dal dva góly.

Horní Podluží – Hostovice 8:5 (2:4). Góly: Drátovník 2, Bukáček 2, Fiala, Bandas, Peleška, Bulejko. Diváci: 60. Sestava Horní Podluží – Pažebřuk, Boštík (Čech), Sobota, Peleška, Kalichta, Kolár, Chlán, Bulejko, Chalupecký (Fiala), Drátovník (Bukáček), Bandas.

V šestém kole 1.B. třídy proti sobě, před návštěvou 155 diváků, nastoupila také mužstva Mikulášovic a Chuderova.

Od začátku utkání bylo zřejmé, že vítěz bude ten, kdo udělá méně chyb. Neboť obě mužstva svou hru založila na dokonalé obraně a opatrnosti v přechodu do útoku.

A tak se na gól se muselo čekat do 28. minuty, kdy domácí dostatečně nepokryli hostující hráče a Chuderov se dostal do vedení, což mu vydrželo dokonce poločasu.

Do druhého poločasu trenéři Mikulášovic poslali na hřiště zkušeného matadora Hoštičku. Ten přinesl do mužstva klid a zavelel k zteči. Mikulášovice svého soupeře na dlouhé minuty sevřeli před jeho pokutové území. Ale gól ne a ne padnout.

Poslední čtvrthodinu začali hosté vyloženou gólovou šanci, ale druhý gól, který by asi vše vyřešil, nevstřelili a tak se Mikulášovice nadechly k dalšímu náporu. Ten už hosté neustáli a v 85. minutě bylo srovnáno na 1:1.

O vítězi utkání tak musely rozhodnout až pokutové kopy, v Mikulášovicích již potřetí v sezoně. Domácí v nich uhájili domácí tvrz, když je vyhráli poměrem 4:3. Rozhodující penaltu proměnil Roman Vítek.

FK Mikulášovice – FK Chuderov 2:1np. (0:1),(1:1). Diváci: 155. Sestava Mikulášovice – Tesař, Soukup M. ml., Kozák, Vítek, Soukup Vl., Dvořáček (Hoštička), Křehký (Petružálek), Novák, Linhart, Šipula, Šach (Soukup M. st.).

To Heřmanov v šestém kole na rozdíl od Dolního Podluží a Mikulášovic domácí tvrz neuhájil. Doma přivítal Velký Šenov – a prohrál 0:4.
Mužstvo Velkého Šenova začalo zápas náporem, když všichni hráči byli v neustálém pohybu a nepouštěli domácí do hry. Pak se ale hra začala vyrovnávat a před brankou hostí bylo také rušno.

První branka v Heřmanovské síti na sebe nenechala dlouho čekat. V 11 minutě po individuální rychlé akci Tlapáka to bylo 0:1.

Pět minut před přestávkou udeřili hosté podruhé, když domácí Wenzel přihrál od lajny naslepo do středu hřiště a míče se zmocnili nabíhající hráči Šenova a osamocenému obránci i brankáři nedali šanci. V poslední minutě I.poločasu mohl vykřesat naději domácí Horvát, když utekl obraně hostí, ale přehodit brankáře se mu nepovedlo.

Druhý poločas se odehrál podle stejného scénáře jako první. Pohybliví hráči Velkého Šenova přidali další dva góly a o vítězi bylo rozhodnuto, i přesto, že v závěru měli domácí ještě dvě šance. Ale nevyužili je.

Heřmanov – Velký Šenov 0:4 (0:2). Diváků: 30. Sestava Heřmanova: Pospíchal, Váňa,  Čapek,  Mataj, Wenzel, Drobúl, Šturm, Rojko, Horvát, Chlouba, Znamínko.