Divize dorostu

FK Ústí n. L. – Slovan Varnsdorf 4:0 (3:0). Starší dorost. „Je to velké zklamání. Takhle se nehraje. Kluci se přijeli do Ústí vyprdět. Jinak se to říct nedá. Je doba maturit, školních výletů atd. a na morálce mužstva je to znát. Tahle generace kluků prostě nemá fotbal na prvním místě. Nejsou ochotni mu obětovat tolik, kolik je pro dobrý výsledek potřeba. Deset minut po porážce se už smějou tak jako by soupeře smetli rozdílem třídy. Ve šluknovském výběžku musíme hledat a vychovávat morálně silné hráče, kteří chtěji ve fotbale něco dokázat a které v této činnosti podpoří a pomohou nám i rodiče,“ prohodil nazlobený trenér Heinzel.

FK Ústí n. L. – Slovan Varnsdorf 2:1. Mladší dorost. Branku hostů dal Fiala. „Dnes odjeli kluci na zápas jen v deseti. Opět se ukázalo, že někteří hráči nejsou zodpovědní. Je to škoda, protože zbytek týmu odvedl na umělce v Ústí hodně zodpovědný výkon. Kluci mi po té blamáži, co předvedli starší dorostenci udělali i přes porážku radost,“ řekl trenér Heinzel.

Divize žáků

Junior Děčín – Č. Lípa 2:3. Starší žáci. Branky domácích dali Šimek a Kovařík. Domácí si mohli vítězstvím zajistit účas v divizi i v příští sezóně. Hosté však potrestali hrubé chyby obrany Junioru a zbytečné vyloučení domácího Homoly třemi brankami. Děčín tak musí dále bodovat ve zbývajících třech zápasech.

Junior Děčín – Č. Lípa 0:1. Mladší žáci. Ve vyrovnaném, pohledném zápase domácí smolně inkasovali jedinou branku, která znamenala těsnou prohru.