Tým SK Stap Tratec Vilémov v minulém týdnu zlomil prokletí, doma porazil 1:0 Lovosice a připsal si do tabulky první výhru. „Nálada se určitě zlepšila, ale musíme bojovat dál, nyní přijdou těžší soupeři, a to nebude jednoduché," upozorňuje manažer Vilémova Libor Sklenář.

I když tým ze severu Čech konečně poznal pocit z vítězství, stále není jeho situace dobrá. „Nervozita z nás určitě trochu opadla, ale stále to není ono, potřebovali bychom se chytit i venku," moc dobře ví vilémovský funkcionář.

Svěřenci trenéra Šimka se v neděli od 16:30 představí na půdě Sokola Brozany. „Brozany jsou velmi dobrým soupeřem a zvláště doma prakticky neporazitelní.  Určitě budeme vycházet ze zajištěné obrany a rychlých brejků," prozradil Sklenář.

Vilémov od úvodu soutěže bojoval s úzkým kádrem. Nyní se situace vylepšuje. „Náš kádr by měl být kompletní, nevíme jen, jak to bude s Kurelem, který má něco s prstem. Každopádně počítáme opět s posílením z druholigového Varnsdorfu," spokojeně pravil manažer divizního mužstva.

Jak zatím vedení Vilémova hodnotí průběžné pořadí všech týmů v tabulce? „Já myslím, že kromě nás na konci tabulky a Nového Boru naopak na špici je ten vývoj vcelku podle očekávání," dodal Sklenář.

Dosavadní výsledky Vilémova: D Litol 1:3, D Souš 0:0, V Toužim 1:2, D Úvaly 0:3, V Český Brod 0:1, D Lovosice 1:0.