Derby dvou divizních zástupců v rámci turnaj O pohár města Děčína přineslo brankové hody a konečnou dělbu bodů. Vilémov vždy v zápase vedl, Řezníci pokaždé dokázali vyrovnat.

„První poločas byl soupeř lepší a pro nás to nevypadalo příliš dobře. Naštěstí jsme to ustáli a druhé dějství nám vyšlo mnohem lépe. Nakonec jsme dokázali vyrovnat, když čtvrtou branku vstřelil střídající Kurty,“ spokojeně pravil trenér Řezníků Pavel Horáček.

Vilémov přijel k utkání bez sedmi hráčů, v zápase byl vždy o jednu branku lepší, přesto k vítězství nedokráčel. „Měli jsme pouze tři hráče na střídání, ale i tak jsme byli v prvním poločase lepší a vítězství bylo na dosah. Děčín se ve druhé půli zlepšil a nutno dodat, že vyrovnal zcela zaslouženě. Oba týmy mohly ještě strhnout vítězství na svou stranu, nestalo se tak. Po dlouhé době se v našem kádru objevil P. Svoboda a hned dal branku,“ nechal se slyšet předseda Vilémova Libor Sklenář.

Na čele turnaje je dorost Teplic, který porazil Lovosice 3:1. Vilémov je druhý, Řezníci třetí, Junior Děčín hraje s Č. Lípou B 3. února.

Řezuz Děčín – Vilémov 4:4 (1:2) Branky: Žáček, Kurty, Betyár, Demčenko – Očipka, Kurel, Svoboda, M. Nagy.
Řezuz: Chodura – Červenka (46. Horáček ml.), Fulprecht, Jirchář, Stach – Hoffman (46. Bárta), Žák, Žáček, Pařízek (46. Kurty) – Betyár, Demčenko.
Vilémov: Vaňák (46. Loos) - Winzig (46. L. Nagy), Šmalcl, M. Nagy, Hyka – Kubeš, Očipka, Kopřiva, Dobeš – Vilám, Kurel (46. Svoboda).