Svou pozici bude obhajovat v Přední Kopanině. „Tam se nám nikdy nedařilo. Prohrávali jsme a navíc jsme tam nedali ani branku. Snad to zlomíme,“ zachmuřeně tvrdí vilémovský manažer Libor Sklenář.


Čeká vás první cesta do Prahy. Jaký vás tam v podobě Přední Kopaniny čeká soupeř?
Bohužel na Přední Kopaninu neumíme zahrát, u nich jsme vždy podlehli s nulou, doma těsná výhra a plichta. Není tam příliš kvalitní hřiště a navíc malé a nerovné, což je pro nás trochu problematické, neboť náš pažit má zcela jiné kvalitativní i rozměrové parametry a jejich hra nám prostě nesedí.


Dle tabulky jste favoriti, takže byste rádi chtěli nějaký ten bod přivézt…

Pokud přivezeme bod, budu určitě spokojen, ale bude to tentokráte dost těžké. Každopádně tam nejedeme odevzdaní a budeme bojovat o co nejlepší výsledek, abychom se stále drželi v první polovině tabulky.


Jak si zatím pochvalujete spolupráci s FK Varnsdorf, kdy vystupujete jako jeho farma?

Zatím je to bezchybné, všichni hráči, kteří za nás odehráli nějaké utkání, podali kvalitní výkony a tím nám určitě pomohli.


Bude krom dlouhodobě zraněných hráčů chybět ještě někdo další?

Nepříjemné šrámy mají Vavroušek, Očipka a Dobeš, ale věřím, že budou do soboty fit a nastoupí v plné síle. Vypravujeme opět velký autobus, takže zvu fanoušky, aby jeli s námi, míst je ještě pár volných.