Vilémov přijel na Vyšehrad v roli outsidera a navíc opět oslaben. „Z pracovních důvodů nejely opory  Hyka, Buryánek a Dvořák. Napůl zraněný Kurel zůstal jen na lavičce. 
Z Varnsdorfu jsme měli Sljiviče a dva mladé dorostence," uvedl manažer Vilémova Libor Sklenář.

V prvním poločase Vyšehrad držel více míč na kopačkách, narážel na pozornou domácí obranu. „První půle byla dobrá. Asi nejhůř nám bylo 
po půl hodině hry. Nejprve 
L. Nagy vykopával míč z brankové čáry a o minutu později zázračně vychytal Loos domácího Kafku," hodnotil první půli Sklenář.

Po změně stran domácí tlak narůstal a přicházely šance. „Naši největší šanci měli v 75. minutě M. Nagy. Jeho gólovku ale  zmařil domácí brankář. V závěru už byli kluci unavení a bránili se velkému tlaku domácích. Pět minut před koncem naštěstí přestřelil naši prázdnou branku Kohout. A v posledních vteřinách hry míč už mířil opět na opuštěnou branku, ale naštěstí o malý kousek přeletěl břevno.

"Je to pro nás přímo zlatý bod. Poděkování patří sudím, kteří utkání odřídili na jedničku. Teď máme doma Libiš a tu prostě už musíme porazit," dodal závěrem vilémovský funkcionář.

SLAVOJ VYŠEHRAD - STAP TRATEC VILÉMOV 0:0

Rozhodčí: Novák – Koval, Vít. ŽK: 0:2. Diváci: 205.

Vilémov: Loos – Čuda, Jirchář, M. Nagy, Vavroušek – L. Nagy (75. Kurel), Kopřiva, Dobeš, Očipka – Kučera (59. Lorenc), Sljivič.