Ve dvou domácích utkáních získali pouze jeden bod a krčí se na čtrnáctém místě tabulky. Nyní jedou na půdu nováčka SK Toužim. „Budeme hrát na všechny tři body. Už je potřebujeme," tvrdí manažer Vilémova Libor Sklenář.

Ve třetím kole jedete do na půdu SK Toužim. Co o nováčkovi víte?
Abych pravdu řekl, moc toho nevíme, něco z jejich stránek. Ale to je vše. Uvidíme.

V prvních dvou kolech jste doma získali jen jeden bod a dali jen jednu branku. Takový začátek jste si asi nepředstavovali…
Zatím se potýkáme s neduhem jménem neproměňování šancí, což je hlavní příčina našeho špatného vstupu do soutěže.

V přípravě se vám dařilo, nyní to zatím není moc růžové. Kde hledat příčiny?
Říká se, že je lepší mít špatné výsledky v přípravě a dobré pak přijdou v soutěži. To u nás vloni bylo, letos je to zatím naopak.

Hlásíte nějaká zranění nebo absence před utkáním v Toužimi ?
Bohužel zranil se nám mladý nadějný Šťastný a vypadá to na půlroční pauzu, zkoušel to už i Dobeš, ale nejde to a asi tři týdny ještě nepůjde.

S jakým cílem jedete na půdu nováčka?
Chtěli bychom si odvézt alespoň bodík, ale budeme hrát na všechny tři, abychom eventuálně smazali nepříznivý vývoj v tabulce pravdy.

Zápas v Toužimi začíná v neděli 26. srpna od 17.00. Toužim má zatím tři body. V prvním kole doma porazil divizní nováček 1:0 Libiš. V tom druhém naopak jasně padl 2:5 v Novém Boru.

Další zápasy: Lovosice – Vyšehrad, Souš – Litol, Č. Brod – Libiš, Meteor – Čelákovice, Úvaly – N. Bor, Brozany – Motorlet Praha, Neratovice / Byškovice – Slavoj Žatec.