Zatímco Vilémov zajíždí na půdu Brozan, děčínští Řezníci se představí před domácím publikem, na jejich trávník přijedou Čelákovice.

Vilémovští, kteří jsou zatím na jaře ve skvělé formě zajíždějí na horkou půdu Brozan. „Bude to těžké utkání, zvláště, když se nám opět hromadí absence. Dlouhodobě je zraněn kapitán Šmalcl, svou roli sehrály i pracovní povinnosti. Šanci tedy dostane i lavička. Jelikož už jsme v klidném středu, budeme chtít hrát otevřený fotbal a Brozany potrápit,“ sdělil ambice týmu manažer Vilémova Libor Sklenář.

Svěřenci trenéra Suchomela jsou zatím druhým nejlepším týmem jarní části. „Chceme hrát pořád fotbal a skončit do osmého místa. Pokud v Brozanech neuspějeme, svět se nezboří. U nich se jen tak nevyhrává. Třeba rozhodne pouze jediná branka,“ hledí Sklenář do budoucnosti.

Řezníci z Děčína na jaře vyhráli jediný zápas, jsou stále poslední a naposledy dostali pět branek v Polepech. Na jejich trávník přijedou Čelákovice. „Už se uzdravil Žák, ten by měl nastoupit od začátku,“ sdělil Deníku trenér Pavel Horáček. Jaký recept Řezuz na soupeře vymyslí? „Chtěli bychom vyhrát. K tomu je potřeba poctivá práce od úvodního hvizdu. Měli bychom také proměnit každou vylouženou šanci, kterou si vytvoříme,“ burcuje Horáček své hráče.

V dresu Čelákovic se představí také hrající trenér Vratislav Lokvenc, bývalá hvězda pražské Sparty Praha. „Těšíme se na něj, osobně ho bránit nikdo nebude. Věřím, že kluci si s ním v defenzivě poradí,“ dodal s úsměvem Horáček. Oba divizní duely začínají shodně v neděli od 17.00.