Hráči SK Stap Tratec Vilémov by rádi zapomněli na nevýrazný výkon na Meteoru (porážka 0:1). Dnes od 17.00 na domácím trávníku přivítá nebezpečný Slavoj Vyšehrad. „Chceme se před domácím publikem revanšovat za mdlý výkon v Praze,“ důrazně řekl manažer Vilémova Libor Sklenář.

Vyšehrad bude velmi kvalitním protivníkem. „Musíme zlepšit přechod do útoku, na Meteoru jsme měli jednu šanci. Soupeř je zkušený a má v kádru několik ex–ligových hráčů. Pozor si musíme dát hlavně na Slezáka, ten dává hodně branek. Doufám, že přijde slušná návštěva a my předvedeme dobrý fotbal,“ uzavírá Sklenář.

Řezníci museli naposledy vstřebat těžký direkt od Roudnice nad Labem. Teď by na ně měl čekat soupeř z kategorie snadnějších. „Litvínov má bohaté zkušenosti se záchranou. Čeká nás velmi těžké utkání. Domácí mají na nesestupovou pozici jen pár bodíků, jejich boj o záchranu je tedy daleko reálnější, než ten náš,“ pronesl prezident klubu FK Řezuz Vladimír Šoltys. Utkání se hraje dnes od 17.00.

I když na jaře Řezníci nehrají špatně, naděje na záchranu se i tak pohybuje v oblasti velké teorie. „Buďme realisté, tento rok už je ztracený. Chceme, aby hráči nabrali zkušenosti do dalšího ročníku. V Litvínově můžeme počítat s Bártou, trénovat začal i Červenka. Naopak nemoc nepustí do utkání Kamila Podolského,“ dodal Šoltys.