Junior Děčín – Jílové 4:2 (2:0)

Ten brankově udeřil už v první půli kdy jeho hráči dali dva góly. Hned na začátku se parádně trefil Matějka a devět minut před přestávkou přidal druhý gól rychlonohý všudybyl Betyár. „Výsledek možná mohl o přestávce vypadat trochu jinak, to bychom ale museli proměnit tři slibné šance,“ poznamenal trenér Jílového Josef Florián.

Jeho svěřenci ale nehodili flintu do žita a krátce po obrátce srovnali gólově stav utkání, když se trefili Just a Barilla. Jenže Junior v závěrečných dvaceti minutách znovu dvakrát udeřil a bylo rozhodnuto. „Jsem spokojen jen s výsledkem, bylo to naše nejhorší utkání na turnaji. Určitě se na naší hře projevila nedisciplinovanost některých hráčů, kteří byli ráno před zápasem hrát sálovku. Měli by si uvědomit, co je pro ně přednější,“ neskrýval rozladění trenér Junioru Pavel Horáček.

Jeho protějšek Florián k duelu ještě dodal: „Byla to dobrá příprava s dobrým soupeřem. Škoda jen, že to bylo zbytečně ostré. Ale to naše souboje s Juniorem bývají. Už se těšíme na jarní vzájemný mistrovský zápas, který se hraje u nás.“

Branky: 4. Matějka, 36. Betyár, 71. Folprecht, 83. Oršula – 46. Just, 65. Barilla. 150 diváků, sudí Šimeček.

Junior Děčín: Beneš – Hloušek, Foprecht, Veigend, Stach, Pech, Bárta, Grund, Matějka, Filipec, Betyár. Stř.: Oršula, Horáček, Horký, Pařízek, Plaček.

Jílové: Pekař – Knotek, Rangl, Florián, Vacek, Andok, Čermák, Dusil, Hoffmann, Barilla, Just. Stř.: Zimmer, Kulhánek, Znojemský.