Ze zbylé trojice z děčínského regionu se zadařilo jen České Kamenici, která v důležitém boji o záchranu porazila doma vysoko velkobřezenskou Jiskru. Rumburk a Šluknov prohrály na hřištích soupeřů.

V tabulce je v klidu pouze Jílové, zbylá čtveřice stále nemá nic jistého a musí nadále bojovat o záchranu.

Č. Kamenice – V. Březno

5:2 (1:2)

„V první půli to bylo zase stejné, jako v několika předchozích zápasech. Byli jsme lepší, ale vedl soupeř. Po obrátce jsme už Jiskru ve všem přehráli. Zdálo se mi, že jim úplně odešla fyzička,“ viděl utkání z branky českokamenický gólman Martin Vaněk.

Branky: Kremla 2, Král, Čureja, Čvančara – Stankič 2. ŽK 4:4. ČK 0:1 (Cimpl).120 diváků, řídil Zvonař.

Lovosice – Šluknov

3:1 (2:1)

V utkání bylo po celou dobu lepší mužstvo Lovosic, ovšem ani Plaston nezklamal a podal jeden ze svých lepších výkonů. Možná to bylo tím, že na hráče nebyl takový psychický tlak, protože na prvním mužstvu tabulky mohli jen překvapit.

Branky: L. Trnka, Faust, Janů – Lukacz. Rozhodčí: Javorek. ŽK: 1:1. Diváků: 100,

Přestanov – Rumburk

6:2 (1:2)

„Vypadalo to dobře, vedli jsme totiž dva nula. Jenže pak se nám zranil stopér a domácí nám poté dali z pěti standardek branky. To rozhodlo,“ řekl trenér rumburského týmu Milan Jurica.Branky: Krušina 2, Polák, Černý, Linhart, Jiří Novák – Chlada, Záruba. Rozhodčí: Urban. ŽK: 3:1. Diváků: 30.

Junior Děčín – Jílové

1:1 (1:1)

„Bylo to typické derby, my jsme inkasovali snad nejrychlejší gól co pamatuji, a to už v patnácté vteřině. Podařilo se nám ale po pětadvaceti minutách vyrovnat a tento výsledek už zůstal. Myslím si, že remíza je spravedlivá a oba týmy jsou spokojené,“ řekl trenér hostujícího celku Josef Florián. Jeho protějšek Pavel Horáček dodal: „Výsledek je opravdu spravedlivý a odpovídá předvedené hře na hřišti.“ Branky: Janda – Andok. Rozhodčí: Budský. ŽK: 1:1. Diváků: 150.