Nejhůře na tom je zatím šluknovský Plaston, který prohrál jak v prvním kole doma, tak i ve druhém kole na hřišti v Krupce. Druhé kolo mělo na programu i jedno pikantní derby, ve kterém se domácí Junior Děčín na umělé trávě rozešel smírně s FK Jílové. Pro oba týmy to byla druhá remíza, a tak mají v tabulce po dvou kolech po dvou bodech.

Nejlépe na tom tak je po dvou kolech FK Rumbruk. Tem sice v úvodním dějství trochu nešťastně prohrál v Libouchci, vše si ale vynahradil na vlastním hřišti, kde zdolal vždy kvalitní Milešov a na svém kontě tak má z celků z děčínského regionu nejvyšší počet bodů, tedy tři.

Rumburk – Milešov

2:0 (1:0)

„Čekali jsme těžké utkání s kvalitním soupeřem a celý týden jsme se na to pilně připravovali a výsledek se dostavil. Jsem za výhru nesmírně rád. Hráči si uvědomili, že když budou dodržovat stanovené pokyny, tak mohou hrát a vyhrát s jakýmkoli soupeřem,“ řekl trenér vítězného celku František Dužár.

Branky: Bandas, Škyta. Rozhodčí: Harenčák. ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Krupka – Šluknov

4:0 (2:0)

„Dnes je to jednoduché, Z naší strany není co hodnotit, soupeř byl jednoznačně lepší,“ prohodil zdrceně trenér Plastonu Milan Lom.

Branky: Thank, Štípek, Pekrt, Havlík. Rozhodčí: Spišák. ŽK: 0:3. Diváků: 100.

Junior Děčín – Jílové

1:1 (0:0)

„Já musím opět hráče pochválit. Sice se zase nevyhrálo, ale hráli výborně a odevzdali poctivou, těžkou práci. Jak nikdy nehodnotím rozhodčí, tak dnes musím. Jediné negativum dnešního derby byl jeho výkon,“ poznamenal trenér domácích Pavel Horáček a jeho protějšek Josef Florián dodal: „Já musím s kolegou jen souhlasit, sudí nepískal dobře a to na obě strany. Jinak to bylo typicky nervózní derby a remíza je asi spravedlivá.“ Branky: Horký – Rangl. Rozhodčí: Budský. ŽK: 5:5. ČK: Folprecht – Andok. Diváků: 200.