Zatímco starší dorostenci se na děčínském hřišti Máchovka rozečli smírně, když nepadle ani branka, mladší dorostenci slovanu svého hostitele nešetřili a nasázeli mu čtyři góly.

Mistrovský zápas odehrál i celek starších žáků Slovanu Varnsdorf.

Divize st. dorostu

Junior Děčín – Slovan Varnsdorf 0:0. Trenér Slovanu František Dužára okomentoval duel slovy: „Utkání mělo prvky klasického derby. Mělo to jiskru a nasazení. Nám dnes chyběl zraněný Nagy. Nějaké šance jsme měli, ale myslím, že remíza je spravedlivá.“

Divize ml. dorostu

Junior Děčín – Slovan Varnsdorf 0:4 (0:2). Branky: Glaser 2, Zadina, Šťastný. „Hráli jsme zodpovědně v obraně a vyráželi do rychlých brejků, které jsme proměnili v branky. Musím ocenit přístup mužstva a vyzdvihnout naší osu týmu, která tentokrát hrála to, co si od ní představuji. Máme první body v soutěži a dokonce je vezeme z Děčína. Takže jsem spokojen,“ řekl trenér hostů Jiří Drobeček.

I. A třída st. žáků

Žitenice – Slovan Varnsdorf 1:11(0:7). Branky: hostů: Šiška 3, Nedvěd 2, Materna 2, Ondráček 2, Šolc a Pajma. Mladíci varnsdorfského Slovanu nedali svému hostiteli žádnou šanci na přijatelný výsledek a nasázeli mu úctyhodný počet branek. Výrazně si tak vylepšili skóre.