Z dalších tří celku z regionu se zadařilo už pouze Hornímu Podluží, které vyhrálo ve Vaňově. Krásní Lípa prohrála ve Svádově a Březiny nestačily na svém pažitu na silný Mojžíř.

Union Děčín – Heřmanov 2:0 (1:0)

V utkání prokázal domácí Union větší touhu po vítězství. „Nám se utkání příliš nepovedlo, v tom vedru se jakoby nikomu nechtělo hrát, navíc zápas trochu ovlivnil rozhodčí, který na začátku nevyloučil domácího hráče,“ posteskl si asistent trenéra hostujícího týmu Alexander Lollok. Branky: Cimpl 2. ŽK 3:5. Před 70 diváky řídil Koloc.

Union Děčín: Spišák – Verbíř, Dragoun, Zich, Němeček, Mitro, Hanus, Znojemský, Cimpl, Malec, Miško. Stř.: Fojt, Pulda, Bezouška.

Heřmanov: Popsíchal – Šturm, Znamínko, Kolárik, Drobůl – Salava, Rojko, Horváth, Minařík – Piálek, Stehlík. Stř.: Stehno.

Březiny – Mojžíř 2:3 (0:1)

Utkání bylo vyrovnané celý první poločas jen s tím rozdílem, že domácí nedokázali své tři dobré šance přetavit v branky, hosté naopak po rohovém kopu Umanem získali vedení. Ve druhém poločase se domácí snažili ale Bičiště v brance hostů byl dlouho vždy na svém místě. Až příchod Zajace vlil domácím krav do žil a snížili na rozdíl jedné branky, na víc jim ale nezbyl čas.

Branky: Čepelka 2 – Doubrava 2, Uman. ŽK 1:1. ČK Král (Mojžíř). Rozhodčí: Klobása. 100 diváků.

Březiny: Beneš – Brousil, Pařez, Saska, I. Culek, R. Culek, Čapek, Drahoňovský, Šikýř, Wirkner, Čepelka. Stř.: Zajac. Trenér Puncman.

Svádov – Krásná Lípa 2:0 (1:0)

Ve vcelku vyrovnaném utkání měli domácí víc štěstí při zakončování šancí.

Branky: Varga, Lukačina. ŽK 3:1. Rozhodčí: Hlavatý. 50 diváků.

Kr. Lípa: Vrabec – Dvořák, Bezděk, Grabka, Stankovič – Sekyra, Roubíček, Pallag, Jungmann – Smržík, Drahota.

Vaňov – Horní Podluží 1:2 (0:2)

„Po dvou nešťastných zápasech v Chuderově a doma s Liběšicemi se k nám konečně přitočilo štěstí. Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem, v závěru ale mohli domácí dokonce otočit výsledek, výhru jsme si ale vzít už nenechali,“ řekl sekretář Čechie Horní podluží Karel Hanykýř.

Branky: Slanina – Chaloupecký, Riedel. ŽK 0:3. Rozhodčí: Husar. 250 diváků.

H. Podluží: Břeň – Hroník, Sobota, Riedel, Kříž – Chaloupecký, Bulejko, Petružálek, Čech – Rašín, Drátovník.