Prohrál pouze Plaston Šluknov, který se v derby nedokázal prosadit proti deseti hráčům Jílového a nakonec inkasoval pět minut před koncem rozhodující branku.

Rumburk si díky skvěle zvládnutému prvnímu poločasu hladce poradil s Pokraticemi. Březiny potvrdily titul remízového krále a rozešly se doma nerozhodně s týmem Soběchleb.

Bod za remízu získal i Junior Děčín, který plichtil v Českých Kopistech.

Č. Kopisty – Junior Děčín 2:2 (1:0)

„Konečná remíza je zřejmě spravedlivá. My jsme neustále dotahovali náskok soupeře. Opět jsme potvrdily, že to z naší strany na hřištích soupeřů není ono,“ poznamenal trenér děčínského celku Milan Řehák. Branky Junioru: Doksanský, Murdych.

Šluknov – Jílové 0:1 (0:0)

„Zápas se nám příliš nepovedl. Bylo to zbytečně vyhecované a my jsme se proti deseti nedokázali prosadit. Nedali jsme ani penaltu,“ zhodnotil utkání trenér šluknovského Plastonu Milan Lom. Jeho protějšek Josef Florián řekl: „Do třicáté minuty jsme byli lepší. Pak se nechal vyloučit Florián, ale Pekař následnou penaltu chytil. Od té doby jsme ale byli po tlakem. Zodpovědně jsme však bránili a ke konci se nám povedl jeden z mála útoků.“

Rozhodující branku dal hostující Just.

Rumburk – Pokratice 4:1 (4:1)

„O výsledku jsme rozhodli už v první půli. Po obrátce jsme se už více méně soustředili na defenzivu, což se nám dařilo a soupeři jsme nedovolili žádnou vážnější možnost,“ poznamenal trenér Rumburku František Dužár. Branky Rumburku: Chlada 2, Šott, Michalina.

Březiny – Soběchleby 2:2 (1:1)

„Šance jsme měli, zase jsme je ale neproměnili a byla z toho další remíza. Ty nám ale na podzim příliš nepomáhají,“ řekl trenér Březin Vladimír Puncman. Branky Březin dali Pařez a Wirkner.