Naposledy můžeme říci pětice, neboť příští sezonu budou děčínský region v této soutěži reprezentovat pouze čtyři celky (Jílové, Junior Děčín, Šluknov, Rumburk). Česká Kamenice totiž I. A třídu minimálně na rok opouští.

V posledním kole tři celky vyhrály a dva odešly bez bodu. V derby, ve kterém hostil šluknovský Plaston celek Jílového se z výhry díky jediné přesné trefě Justa radovali hosté. Rumburk se definitivně zachránil domácí výhrou na Modlany, děčínský Junior podlehl na své umělé trávě v utkání, ve kterém o nic nešlo, dobře hrající Krupce a Česká Kamenice doma porazili v derniéře Soběchleby.

Junior Děčín – Krupka

2:5 (2:1)

„Po velmi kvalitní první půli, jsme dostali na počátku druhé části rychlý gól. pak jsme navíc neproměnili naše dvě šance a inkasovali třetí gól. To nás srazilo do kolen. Chtěli jsme dnes neprohrát, ale viděli jste to sami, jak to dopadlo,“ řekl trenér děčínského týmu Pavel Horáček.

Branky: Bárta, Horký – Hricák, Hank, Pinďák 2, vlastní. ŽK 2:1. Před 100 diváky řídil Bouma.

Šluknov – Jílové

0:1 (0:1)

Utkání rozhodl jediným přesným zásahem ve 35. minutě jílovský Just. „V utkání vlastně o nic nešlo a tak se hrálo v poklidu. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Jsem za to rád, protože jsme se tak dostali na konečné třetí místo a to se počítá,“ poznamenal trenér vítězného celku Josef Florián.

Branka: Just. ŽK 2:1. Před 80 diváky řídil Klobása.

Rumburk – Modlany

3:0 (2:0)

„V utkání bylo vidět, že hostům o nic nešlo. My jsme navíc dali rychlý gól, což nás uklidnilo, pak už jsme dotáhli zápas tam, kam jsme chtěli,“ řekl autor posledního rumburského gólu v sezoně Josef Mlejnek.

Branky: Chlada, Škyta, Mlejnek. ŽK 2:5. ČK 0:1 (Soukup. 60 diváků, řídil Chytil.

Č. Kamenice – Soběchleby

3:1 (1:1)

Domácí podali na závěr účinkování v I. A třídě solidní výkon a zvítězili. Od pádu už jim to ale nepomohlo.

Branky: Jakub Šimek, Jírava, Švanda – Mráz. ŽK 1:2. 100 diváků, řídil Zaňka.