Na trávníku sledovalo 150 diváků spíše bojovný fotbal, bez větších šancí. Oba brankáři se tak po konečném hvizdu rozhodčího pyšnili čistým kontem. „Bylo to typické derby. My jsme měli největší příležitost už ve čtvrté minutě, kdy šel Kurty sám na Kratochvíla, bohužel těsně minul.

osté pak také zahrozili velkou šancí. Ve druhé půli pokračoval bojovný fotbal, čekalo se na tu jedinou branku, která ale nepadla. Remíza je spravedlivá pro oba týmy,“ pravil trenér FK Jílové Josef Florián.

Dle něj se jeho svěřenci střetli se silným celkem. „Modrá byla zatím nejlepší soupeř, proti kterému jsme hráli,“ uznale tvrdil Florián.
Kouč Jiskry Petr Fridrich svým svěřencům vytýkal menší chuť do hry. „Hrálo se bojovně a tvrdě. My jsme měli více míč na kopačkách, byli tam nějaké pološance. Jílové hrozilo nebezpečnými brejky, nakonec gól nepadl. Myslím, že kdyby hráči více chtěli, mohli jsme v Jílovém i vyhrát. I bod je pro nás ale docela dobrý,“ konstatoval kormidelník Jiskry Modré.

Oba týmy tak drží stále neporazitelnost. Modrá je z deseti body na prvním místě. Osm bodů FK Jílové staví na bronzovou příčku.

FK JÍLOVÉ - FC JISKRA MODRÁ 0:0

Rozhodčí: Smreček, ŽK 5:3, 150 diváků.

Jílové: Pekař – O. Michl, V. Michl, Rangl, Florián (30. Čermák) – Červenka, Just (75. Ženíšek), Huček (65. Janda), Farkaš – Barilla, Kurty.

Modrá: Kratochvíl – Andok (65. Konšal), Novák, Aug. Čapek, Klínský – Hoffman, Podolský, Růžička, Černý (80. Sýkora) – An. Čapek, Fichtner.