Soběchleby – Jílové 3:0 (1:0)

„Bez bojovnosti se vyhrát nedá a tento důležitý aspekt nám v utkání s hratelným soupeřem chyběl,“ řekl velmi naštvaně trenér hostů Josef Florián.

Branky: Kudža 2, Leibl. Rozhodčí: Mydlář, ŽK 4:3, 50 diváků.

Libouchec – Šluknov 2:2 (1:0)

Třináct minut před koncem hostující Plaston prohrával o dvě branky a vypadalo to s ním špatně, posledních deset minut ale patřilo hostům, kteří si nakonec odvezli bod za remízu.

Branky: Hejna, Bartoš – vlastní (Kučera), Novotný. Rozhodčí: Klobása M., ŽK 3:2, ČK Šebek (Libouchec), 70 diváků.

Č. Kamenice – Přestanov 2:1 (1:0)

„Vrátili se nám nějací marodi, což se na naší hře projevilo a získali jsme první výhru,“ řekl spokojeně trenér domácích Petr Raba.

Branky: Mach, Šimek J. – Veselý(Pk). Rozhodčí: Chytil, ŽK 5:4 , ČK Kysela (Č. Kamenice) – Šťastný P. (Přestanov), 100 diváků.

Junior Děčín – Rumburk 6:1

V derby dvou celků z děčínského regionu podle předpokladů zcela jasně dominovali domácí. Rumburský fotbal prochází v poslední době velmi složitým obdobím, především co se týká vůbec chodu klubu a to se samozřejmě projevuje i ve výsledcích. Naopak domácí se v současné době nacházejí ve velké pohodě, což dokázali i na hřišti.

Branky: Betyár 2, Janda, Horký, Florián, Matějka – Chlad. Rozhodčí: Hovorka, ŽK 0:2, 100 diváků.