Díky vysoké nedělní výhře nad Neštěmicemi a prohře Stap Tartecu Vilémov v Modré mají fotbalisté Řezuz Děčín na čele přeboru Ústeckého kraje nyní již pětibodový náskok.

Druhým v pořadí je Roudnice, která v minulém kole porazila Oldřichov. Vilémov spadl až na třetí místo. Má však k dobru domácí odložený duel se Střekovem. Dá se předpokládat, že tuto dohrávku vilémovsklý Stap Tratec doma zvládne, v tom případě by se náskok Děčína na čele ztenčil na čtyři body.

Řezuz Děčín – Neštěmice 4:0 (2:0)

Skóre nedělního utkání otevřel už v 7. minutě Hubený, který se bez přípravy na hranici šestnáctky skvěle opřel do centru Runta z rohového kopu. Domácí nadále předváděli pěkné kombinační akce a druhého gólu se dočkali nedlouho před přestávkou, kdy Stejskal zakončil jednu z nich přesnou hlavičkou.
Řezníci byli lepší i po přestávce a třetí gól zaznamenal po centru Hoffmanna skluzem v 70. minutě Žák. V poslední minutě utkání pak Hoffman vybídl pěknou uličkou k sólu Wenzela a ten uzavřel skóre zápasu. Děčín tak vrátil svému soupeři podzimní porážku z jeho hřiště (1:2) i s úroky. „Utkání jsme sehráli vpohodě. Kluci hráli velmi dobře, seděl nám i terén a předváděli jsme řadu pohledných kombinačních akcí. Cením si také toho, že jsme opět neinkasovali branku,“ prohodil spokojeně trenér Řezuz Děčín V. Vašák.

Branky: Hubený, Stejskal, Žák, Wenzel. 180 diváků.

Řezuz Děčín: Chodura – Jirchář, Nagy, Krejčík – Matoušek, Žák, Žáček, Hubený – Runt – Stejskal, Čonka. Střídali: Hoffman, Kováč, Wenzel.