„K bodům jsme se propracovali kvalitním, bojovným, ale hlavně kolektivním výkonem," měl jasno vedoucí týmu Libor Eichelmann.
Na pokutový kop Očipky ještě stačil odpovědět Herián. Jenže následně se díky trefám Sejkory, Rohlíčka a Malce dostal Union do tříbrankového trháku.

„Z výsledku utkání jsem velice zklamán, většinu gólů jsme si dali sami po hrubých chybách," prohlásil po kolapsu kouč Přestanova Pavel Plecitý.

Domácí ještě chytili druhý dech a po sólu Krušiny a zakončení Voráčka byli v kontaktu a ve hře. „Vysvobodil nás Bezouška, ranou k vzdálenější tyči nám dodal klid. Tři minuty před koncem pečetilo naše vítězství střídající duo. Mrváň nesobčil a nahrál Zvolskému, který to měl už jednoduché. Velkým překvapením pro nás byl i kvalitní výkon rozhodcovské trojice," dodal na závěr spokojený Libor Eichelmann.

Přestanov – Union Děčín 3:6 (1:3)

B: Herián, Krušina, Voráček – Očipka (PK), Sejkora, Rohlíček, Malec, Bezouška, Zvolský. R: Klimpl. ŽK: Vobecký, Dohnal, Liber – Kalaš, Sejkora. Diváci: 30.

U. Děčín: Jeřábek – Vyskočil, Němec, Humlíček, Bedrníček – Bezouška, Očipka, Kalaš, Sejkora – Rohlíček (68. Mrváň), Malec (83. Zvolský).