Řezuz Děčín – Teplice B

3:2 (2:1)

Domácí nastoupili s cílem zodpovědně bránit a pokusit se o rychlé brejky. Přečkali úvodní nápor hostů a z první vážnější šance udeřili. Ve 12. minutě vyrazil trestný kop Krejčíka hostující brankář jen k Majerovi a ten nekompromisně zavěsil. V dalším průběhu měli více míč na svých kopačkách i převahu hosté, ovšem příliš vážných šancí si nevytvořili. Ve 34. minutě ale přece jen jednu měli a Elsami se nemýlil – 1:1. O šest minut později však Krejčík nacentroval ze strany do vápna, Majer míč přizdvihl a na zadní tyči byl nekrytý Čonka který nezaváhal 2:1.

Převaha hostů trvala i ve druhé půli a v 73. minutě se dočkali vyrovnání, o které se opět postaral Elsami. Rozhodující moment zápasu přišel o šest minut později. Na centr z rohového kopu si nejvýše vyskočil domácí Mataj a bylo rozhodnuto. „Byl to těžký zápas, hosté byli přece jen lepší v kombinaci, my více bojovali. Vyšel nám také tah s Majerem vpředu, udělal tam spousty práce. Také se nám konečně vydařily standardky,“ poznamenal trenér domácích Vladimír Vašák.

Branky: Majer, Čonka, Mataj – Elsami 2. ŽK 2:0. 150 diváků, řídil Hajšman.

Řezuz Děčín: Chodura – Jirchář, Novák, Mataj, Krejčík – Čonka, Vlasák (72. Stožický), Žáček – Dvořák (88. Demčenko) – Majer, Meduna (56. Matoušek). Trenér V. Vašák.