„Chtěli jsme potvrdit dobrý výkon z pohárového zápasu proti Srbicím. Hra byla založená na dobré obranné činnosti s rychlým přechodem do útoku," pravil vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Děčín více držel míč a dostával se do šancí. Ty největší neproměnil Murdych ani Bílek. Pár minut před koncem poločasu ale udeřili domácí. Trestný kop doputoval až na zadní tyč, kde ho hlavou za Smutného uklidil Tichovský.

„Ve druhém poločase se naplnil předpokládaný vývoj. Vrhli jsme všechny síly do útoku, ale domácí pozorně bránili a další šance jsme neproměnili. Hráči se tlačili před branku soupeře, ale vše bylo marné. Domácí využili několikrát otevřené obrany hostí, ale Smutný byl v brance pozorný. Je to škoda, nebyli jsme vůbec horším týmem," uzavřel vše Tyl.

Junior se tak ani ve čtvrtém kole nedočkal prvního vítězství.

TJ Mojžíř – Junior Děčín 1:0 (1:0)

B: 40. Tichovský. R: Novotný. ŽK: Růžek, Zikmundovský, Král, Pavlík, M. Kubec – Zd. Michalec, Folprecht, Šmalcl. Diváci: 230.

Junior: Smutný – Doubek, Folprecht, Horáček, Timofij (46. Beneš) – Kolář (69. Lhoták), Gaher, Michalec, Bílek, Šmalcl – Murdych.