„Věděli jsme, kde je síla Hrobců. Hosté mají rychlé protiútoky a zejména nebezpečný je jejich střelec Kala. A stejně ho necháme, tak jako v prvním zápase, aby nám nasázel čtyři góly," kroutil hlavou zklamaný rumburský trenér Josef Rákosník.

Do utkání lépe vstoupili domácí. Nejprve přežili velkou šanci Hrobců a pak udeřili z penalty, kdy faul na Chladovi potrestal Havel. „Jenže po půl hodině už bylo vše jinak. Nejprve Kala překvapil Bednáře, pak obrana opět zapomněla na Kalu. A třetí gól dal po další chybě obrany Polák," sklesle vyprávěl Rákosník. Do hry se domácí vrátili po další penaltě. Havel ji sice neproměnil, ale z dorážky uspěl Bandas. „Tři minuty před koncem ale Kala završil hattrick," mrzelo Rákosníka.

Začátek druhé půle patřil opět Kalovi, který nikým nehlídaný opět pokořil Bednáře. „Následně po pěkné kombinaci snížil Chlada a hosté šli po červené do deseti. Kontaktní branky jsme se nedočkali," hlesl kouč Rumburka.

Nováček krajského přeboru po výhře Blšan spadl na poslední místo. „Skřípalo to hlavně v obraně. Každý zápas pro nás bude těžký, můžeme jen překvapit," dodal Josef Rákosník.

FK Rumburk - TJ Hrobce Roudnice 3:5 (2:4)

Branky: Havel (PK), Bandas, Chlada Kala 4, Polák. R: Zvonař. ŽK: 3:2. ČK: 0:1. Diváci: 50.

Rumburk: Bednář - Trégr, Pokorný, Léhrl (60. Šott), Stankovič - Honsů, Pilko, Havel, Zima (77. Michalína) - Chlada, Bandas.