Čisi ukázal, že bude platnou posilou, má jasno Rákosník

Kadaň – Parádní vstup do krajského přeboru hlásí z Modré. Jiskra, která se do soutěže vrátila po roční anabázi v I.A třídě, zvítězila v Kadani 5:2.

15.8.2017

JOSEF RÁKOSNÍK - trenér Jiskry Modrá.Foto: DENÍK/Jaroslav Zeman

„Výsledek je ale zavádějící. Mohlo se to vyvíjet všechno jinak. Hlavně v první půli jsme měli v obranné fázi dost problémů, špatně jsme hráče dostupovali. Domácí hráli dobře kombinačně. V tu dobu nás hodně podržel brankář Matějka,“ zdůraznil trenér Josef Rákosník.

Kadaň šla do vedení, hosté ale do poločasu skóre otočili. Zasloužila se o to letní posila Lukáš Čisár. „Čisi ukázal, že bude velkou posilou,“ pochvaloval si moderský kouč.

Po změně stran Kadaň přitlačila na pilu, dvacet minut před koncem se dočkala vyrovnání. „Jenže pak si vzal slovo opět Čisár. Během šesti minut se dvakrát prosadil z trestného kopu. Byly to góly jako přes kopírák,“ usmíval se Rákosník.
Závěr si hosté pohlídali, v poslední minutě jejich vítězství zpečetil Štorc.

„Hráči zápas odmakali, a tak máme dobrý bodový vklad do začátku soutěže, terý by bylo dobré podpořit i v domácím zápase s Bílinou,“ dodal na závěr trenér nováčka soutěže.

Tatran Kadaň – Jiskra Modrá 2:5 (1:2)

Branky: Karban, Brahimi – Čisár 4, Štorc. Rozhodčí: Zavadil. ŽK: 2:1, 60 diváků.

Modrá: Matějka – Bičák, Tesařík, M. Fejfar, Pražák (55. Šotola) – Makarov (90. Noworol), T. Fejfar, Čisár, Mayerhofer – Podolský, Štorc

15.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

OPĚT VYHRÁLI. Fotbalisté Jílového zvládli i druhé derby.

Rozhodčí udělal z derby guláš, padlo šest červených

Vizualizace jezu na Labi.

Na nábřeží v Děčíně se počítá s miliardou korun

Děčín, Ústí n. L. - Děčínským basketbalistům se nepovedl závěr zápasu v Ústí. V ostře sledovaném severočeském derby prohráli 75:81.

Děčínsko - Dopravní nehoda, zákaz vstupu do lesů, plyn v jílovských papírnách nebo pozvánky na různé akce. Přečtěte si přehled událostí na Děčínsku.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Děčínsko - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Děčínského deníku! 20. listopadu v něm najdete týmy FK Varnsdorf, a to žáky U-15 a U-14.

FOTO, VIDEO: Hasiči cvičili v kyjovských lesích

Kyjov - „Jsem tady v lese v Kyjově a kamarádka spadla a nemůže vylézt zpátky,“ ozvalo se po desáté hodině dopolední v sobotu 18. listopadu na tísňové lince hasičů. Naštěstí se jednalo jen o předem naplánované hasičské cvičení.