Prvních třicet minut navíc jako by domácí hráči ani na hřišti nebyli. Toho využila Modrá k lacinému vedení, když v 15. minutě namísto klukovského pravidla: tři rohy – deset, dali její hráči rovnou po třetím rohu gól. Hlavou se přesně trefil Čapek. Minutu před tím se zaskvěl domácí brankář Brejcha, který nádherně vyrazil střelu Žáka, směřující do šibenice.

Pak byl zase lepší Baník, jehož šance vrcholily tři minuty před poločasem. Chadraba  fauloval Vavrince a byla z toho penalta. Tu však Pechar zahrál špatně a Chadraba jí zneškodnil. Po změně stran domácí Modrou zatlačili, vyloženou šanci ale neměli, hrozili hlavně po standardních situacích. V 55. minutě musel hosty zachraňovat Kamil Podolský, který míč vyhlavičkoval z brankové čáry. Modlany však zapomínaly na zadní vrátka a to se jim vymstilo. 
V 62. minutě ještě Havrda svou velkou šanci nedal, ale za tři minuty už domácího brankáře překonal. V 71. minutě domácí snížili, když míč vyražený Chadrabou do sítě dorazil Veselý. Brankář Modré se pak zaskvěl při šancích Záveského, zbytek utkání si hosté pohlídali.

Perličkou zápasu byl obránce hostí Petr Fejfar. Přestože je mu již takřka 46 let, dokázal odběhat celý zápas 
a obraně hostí výrazně pomohl.

BANÍK MODLANY - JISKRA MODRÁ 1:2 (0:1)

Branky: Veselý – Čapek, Havrda. R: Zavadil. ŽK: 2:2. Diváci: 90.
Modrá: Chadraba – Struha, Fejfar, Podolský, Frkal – Horyna, Havrda, Žák, Kuna, Čapek – Demčenko.