O ty zmiňované body se zasloužily celky Rumburku, který na svém hřišti porazil České Kopisty a české Kamenice, která doma remizovala s Libouchcem. Jílové a Šluknov prohrály doma s Lovosicemi respektive s Krupkou, Junior Děčín prohrál v Přestanově.

Jílové – Lovosice 0:2 (0:1)

„Sehráli jsme kvalitní zápas. Prohráli jsme sice o dvě branky, ale s vedoucím celkem tabulky jsme srdnatě bojovali. Bylo to o gólu, kdybychom dali první gól my, bylo by to zřejmě jinak. Hráli jsme velmi dobrý fotbal a hráči zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon,“ řekl po utkání trenér domácího celku Josef Florián.

Branky: J. Mikoláš, Podrazil. Rozhodčí: Mecl. ŽK: 2:3. Diváků: 150.

Č. Kamenice – Libouchec 1:1 (1:1)

„Byl to průměrný výkon z obou stran. My jsme brzy vedli, ale do přestávky jsme inkasovali. Po obrátce nám pak byl vyloučen hráč a bylo po fotbale,“ poznamenal trenér domácího celku Petr Raba.

Branky: Jírava – Pokorný. Rozhodčí: Krupka. ŽK 2:4. ČK Jírava (Č. Kamenice). Diváků: 120.

Přestanov – Junior Děčín 3:1 (1:1)

Mladíci děčínského oddílu pokračovali v nevýrazných jarních výkonech a prohráli i v Přestanově.

Branky: Voráček, Černý, Polák – Horký. Rozhodčí: Klobása. ŽK: 1:4. Diváků: 40.

Šluknov – Krupka 1:2 (0:0)

„Dnes mi je kluků hodně líto. Bylo vidět, že na hřišti nechali vše. Jestliže se takto bude makat v každém utkání, tak určitě přijdou i vítězství,“ řekl asistent šluknovského trenéra Ladislav Čurgali.

Branky: Diviš – Altman, Thang. Rozhodčí: Zaňka. ŽK: 2:0. Diváků: 150.

Rumburk – Č. Kopisty 2:1 (1:0)

„Byl to velice těžký zápas s technicky velmi dobře vybaveným soupeřem. Vyhráli jsme díky naší obrovské bojovnosti, která nám přinesla úspěch v závěru v podobě vítězného gólu,“ pronesl trenér Rumburku Milan Jurica.

Branky: Škyta, Chlada – Landa. Rozhodčí: Kalabza. ŽK: 1:0. Diváků: 80.