Utkání se v prvním poločase kvůli silnému dešti muselo přerušit. „Přihnal se obrovský mrak, který nám tak trochu pomohl k vítězství," usmíval se českokamenický lodivod Pavel Mokráček.

Do důležité bitvy vstoupilo lépe Velké Březno, které udeřilo ze standardní situace. „Byl to takový šmudla gól, navíc ještě polovlastní," kroutil hlavou Mokráček.

Po změně stran zařadila Česká Kamenice vyšší rychlost a díky Machovi a Štádlerovi otočila vývoj utkání. „Byli jsme lepší, hosté měli nějaké náznaky, ale spíše se soustředili na obranu," všiml si Mokráček.

Velké Březno však dokázalo ranou z 35 metrů vyrovnat. „Takové góly prostě nesmíme dostávat," zlobil se domácí kouč. O osudu zápasu rozhodla standardní situace a trefa stopera Tomáše Marka.

„Utekli jsme definitivně posledním třem týmům. Ale hrozbu baráže jsme nezažehnali. Je možné, že přímo spadnou tři týmy a dva půjdou do baráže. Stále tak musíme získávat body," má jasno Pavel Mokráček.

FK ČESKÁ KAMENICE - JISKRA VELKÉ BŘEZNO 3:2 (0:1)

Branky: T. Marek, Mach, Štádler – Cimpl, Valenta. Rozhodčí: Fencl. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Česká Kamenice: M. Vaněk – P. Vaněk, T. Marek, Louda, Švanda – Jak. Šimek, Mach, Mitruška, P. Kozelek (70. Laub) – Starosta (60. Hodač), Štádler (85. Zahradníček).