Zbylé tři celky z děčínského regionu v této soutěži neprohrály, ale také ani nevyhrály. V derby na českokamenickém hřišti se zrodila remíza, když každý z týmů dal po jednom gólu a remizoval i Benešov nad Ploučnicí, který hostil Chuderov.

Chlumec – Březiny

4:0 (2:0)

„O osudu utkání rozhodla už desátá minuta, ve které jsme inkasovali dva slepené góly. Chyběl nám dnes stopér Pařez a v obraně to byl chaos. Všichni hráči odvedli podprůměrný výkon a zápas jsme absolutně nezvládli,“ nehledal laciné vytáčky a výmluvy trenér Březin Vladimír Puncman.

Č. Kamenice – Heřmanov

1:1 (0:0)

„Remíza je asi spravedlivá. Byl to totiž fotbal bez šancí. My jsme zase dohrávali delší dobu o deseti, to nás stojí hodně sil“ řekl trenér domácího českokamenického celku Josef Rákosník.

Jeho protějšek Saša Lollok dodal: „Hrálo se na těžkém terénu a příliš šancí se neurodilo. Spíše se jen nakopávaly míče. Byl to klasický remízový zápas.“ Branky: Kočí – Znamínko.

Benešov n. Pl. – Chuderov

2:2 (1:1)

„Určitě to pro nás je ztráta. Hráče ale musím pochválit, podali jeden z velmi dobrých výkonů. Škoda, že to nevedlo ke třem bodům. Opět rozhodly neproměněné šance,“ poznamenal trenér domácího celku Miloslav Kougl.

Branky benešovského týmu dali v utkání Neliba a Minařík.