Oba zápasy měly papírové favority a oba se hrály na umělé trávě děčínského městského stadionu. V prvním duelu se střetl podzimní mistr této soutěže Březiny s předposledním celkem tabulky a hned se zrodilo první překvapení, když se soupeři rozešli smírně.

Ve druhém utkání proti sobě vlastně nastoupili nováčkové. Česká Kamenice totiž sestoupila z I. A třídy, naopak MSK Benešov n. Pl. postoupil z okresního přeboru Děčínska. Favorit byl tedy nasnadě, jenže jak už to někdy ve fotbale bývá, vzaly veškeré předzápasové prognózy za své a ze tří bodů se radoval benešovský tým.

Heřmanov – Březiny 1:1 (0:1)

„Je to vlastně bod z venku, tak to zase až tak nebolí. Ale musím přiznat, že jsme nehráli dobře. Nakonec jsme o všechny body přišli vlastním gólem a jak říkám, s výkonem svého týmu příliš spokojen nejsem,“ poznamenal trenér Březin Vladimír Puncman.

Jeho heřmanovský protějšek Alexander Lollok dodal: „Byl to vyrovnaný zápas a podle nás nám rozhodčí nepískl dvě jasné penalty. I přesto si myslím, že jsme měli víc šancí, ale nedokázali jsme je proměnit.“

Branky: Wenzel – Němec.

Č. Kamenice – Benešov n. Pl. 1:2 (0:1)

„V první půli jsme neproměnili dvě nebo tři slušné šance a to nás trochu poznamenalo. Ani ve druhé části jsme se nedokázali více prosadit. Škoda, zápasu by rozhodně víc slušela remíza,“ poznamenal českokamenický trenér Josef Rákosník. Lodivod benešovského MSK Miloslav Kougl byl o poznání spokojenější:„Jsme samozřejmě velice spokojení. Byl to nervózní duel protože šlo o hodně. Možná jsme nebyli lepší, ale vyhráli jsme, a to se počítá.“

Branky: T. Marek – R. Horvát, Mysliveček.