„V sestavě chyběl Krasnický a Demke. Šanci tak dostali borci z lavičky, kteří rozhodně nezklamali," pochvaloval si vilémovský manažer Libor Sklenář.
V první půli měly Louny optickou převahu. Jenže hosté, kteří hráli chytře ze zabezpečené obrany, vytěžili z minima maximum. Po půl hodině hry totiž Jindřich vymyslel parádní uličku na Kaňkovského a vilémovský snajpr se nemýlil.

Po změně stran ale Vilémov vedení dlouho neudržel. V 54. minutě se po centru z voleje trefil lounský střelec Exner. „Po této brance bylo jasné, že kdo dá gól, vyhraje. Blíže jsme k tomu měli my, ale nepovedlo se, a tak o pomocném bodu navíc rozhodovaly penalty," pokračoval Sklenář.

V nich se dařilo oběma brankářům. „Šťastnějším byl ten náš, Vaňák totiž zneškodnil hned čtyři pokutové kopy domácích. Za nás sice dal pouze Vaníček a Kaňkovský, ale nakonec to stačilo. Domů si tak vezeme cenné dva body z horké lounské půdy, a poskočili jsme tak na bronzový stupínek celé soutěže," dodal dobře naladěný Sklenář.

Z tohoto výsledku tak měli zřejmě největší radost v Litvínově. Lídr soutěže doma smetl Modlany a první místo už má prakticky jisté. Vilémov se bodově srovnal s Modlany, na Louny ztrácí dva body.

FK Louny – Stap Vilémov 1:1 (0:1) – na PK 1:2.

Branky: Exner – Kaňkovský + rozhodující PK. R: Grimm. ŽK: 1:1. Diváci: 250.

Vilémov: Vaňák – Bílek, Hnízdo, Jirchář, Stach – Buryánek, Jägr, Jindřich, Čuda (55. Vaníček) – Kaňkovský, Vavroušek.