Bravo! Bojovníci z Rumburka obrali o body první Neštěmice

Neštěmice – Fotbalisté Rumburku mile překvapili na půdě lídra I. A třídy. Předposlední celek tabulky dohnal ztrátu dvou branek a nakonec si přivezl remízu 2:2.

6.11.2012

FK RUMBURK - ilustrační foto.Foto: DENÍK

V prvním poločase to byli překvapivě hosté, kteří měli více šancí. Chlada při svém samostatném úniku vystřelil vedle, parádní střelu Vyskočila skvěle zlikvidoval domácí brankář a Klíma z blízka trefil jen břevno. „To domácí z první velké šance dali branku. Míč propadl k volnému Židovi a už jsme prohrávali," kroutil hlavou trenér Rumburku Josef Rákosník.

I po změně stran hosté neubrali na aktivitě a hnali se za vyrovnáním. „Opět ale neuspěl Chlada, v 55. minutě za-zdil další tutovku Klíma.
A přišel trest. V 63. minutě dal branku Stehlík, ale dle mého názoru z dvoumetrového postavení mimo hru," zlobil se Rákosník.

Rumburk však nesložil zbraně a dále bojoval. A vyplatilo se. V 81. minutě dává  Chlada na 2:1 a o tři minuty později se konečně prosadil Klíma –  2:2. Hosté mohli i vyhrát, ale v 92. minutě zastavil rozhodčí necitlivě akci čtyři na dva.

Kouč hostí byl zklamán, cítil, že Rumburk mohl z neštěmického trávníku sebrat všechny tři body. „Troufám si říct, že jsme tu dnes dva body ztratili. Byli jsme herně i kondičně lepším celkem, ale zradila nás koncovka. Kdybychom příležitosti řešili
v klidu, tak jsme měli zvítězit. Zápas jsme odehráli v nasazení, i herně se na to dalo koukat. Jen doufám, že to hráčům vydrží až do konce podzimní sezóny," dodal Rákosník

NEŠTĚMICE - FK RUMBURK 2:2 (1:0)

Branky: Žid, Stehlík – Chlada, Klíma. R: Fencl. ŽK: 4:3 Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Rumburk: Hadar – Fiala, Havel, Pokorný, Michalína – Vyskočil, Mlejnek, Klíma, Stankovič – Chlada, Šott (89. Dužár).

6.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Volby v Jiříkově na Šluknovsku

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.

České Švýcarsko - Úpravy se dotkly také Mariiny vyhlídky a Rudolfova kamene.