„Chtěli jsme vyhrát a zakončit tak rozporuplný podzim pod heslem konec dobrý, všechno dobré. Utkání však bylo hlavně vinou rozhodčích velmi vyhrocené," nechal se slyšet vedoucí mužstva Ladislav Čurgali.

Hned první branka byla kuriózní. Hosté zakopli míč do autu a Holešovský ho chtěl dlouhým nákopem vrátit brankáři. „Jenže Vichterey si toho nevšiml, zaběhl si za obranu a dal branku. Kluci to ani neslavili, ale vrátit to nešlo," omlouval se Čurgali.

Pak hosté po dorážce vyrovnali, domácím vrátil vedení  Záruba, když míč zasunul pod padajícím brankářem do branky. Střekov opět srovnal krok po chybě Bednáře, ale třetí domácí trefu obstaral Čurgali, který se prosadil výstavní hlavičkou. „Jenže minutu před poločasem bylo opět srovnáno, hosté se prosadili křižnou střelou," smutnil vedoucí Plastonu.

Druhý poločas byl ještě více divoký, než ten první. „Hosté se dostali do vedení z vymyšlené penalty. Hlavní sudí ukázal před vápno, ale pomezní Beneš faul nesmyslně posunul do vápna. I na videu je to zcela evidentní," naštvaně pokračoval Čurgali. Na 4:4 ale vyrovnal výstavní střelou Vichterey. „Jenže pan Beneš chtěl být hlavním hrdinou, přehlédl postavení mimo hru 
a hosté vedli 4:5," zlobil se Čurgali.

Střekov šel do deseti, přesto vstřelil z přímého kopu šestou branku. „Střídající Horák vzápětí snížil, ale při strkanici s protihráči byl také vyloučen. Hosté zdržovali, jak mohli, ale sudí nastavil směšné tři minuty," dodal závěrem vedoucí poraženého domácího celku.

PLASTON ŠLUKNOV - TJ STŘEKOV 5:6 (3:3)

Branky: Vichterey 2, Záruba, Čurgali, Horák – Habrdle 4, Stakič 2. R: Zubr. ČK: Horák – Tichý. ŽK: 2:5. Diváci: 120. 


Šluknov: Bednář – Čurgali ml., Holešovský, Lukáč, Jägr – Hajduk, Vichterey, Kirchner, Šembera – Záruba, Sokol. Střídali: Mikula, Horák, Hlávka.