V týmu se představili rodáci z Děčínska jako Tomáš Fichtner, Michal Bárta nebo Petr Novotný. Tohle trio spolu fotbalově vyrůstalo v Junioru Děčín.

„Přijeli jsme s cílem vyhrát, ale jen těžko jsme se dávali dohromady. Ještě den před turnajem jsme byli jen čtyři a přijeli jsme i bez gólmana, kterého jsme sehnali až na tribuně. Bylo to mnohem těžší než loni a o to více jsme rádi, že se nám to povedlo obhájit. Teď to půjdeme zapít," povídal krátce po triumfu tahoun vítězného týmu Tomáš Fichtner, futsalista pražské Sparty a fotbalista Jiskry Modré.

Stačilo málo a vůbec se nemuseli dostat do bojů o medaile. Řeč je o hráčích týmu Staré dobré časy, kteří po roce na vánočním turnaji s názvem Chelsea Arena Cup znovu vystoupali až na nejvyšší stupínek. Ve čtvrtfinále ale měli na kahánku, v souboji s Young Boys museli až do penaltového rozstřelu, ve kterém mohl soupeř hned dvakrát rozhodnout. To se ale nestalo, Staré dobré časy nakonec zvítězily 8:7 po penaltách a nastartovaly tak jízdu za druhým zlatem v řadě!

Vítěze turnaje určilo až poslední utkání finálové skupiny. Starým dobrým časům stačila v souboji s Atlanticem i remíza a v polovině zápasu šly do vedení. Na konci ale Walter sportovně přiznal, že fauloval Martykána z Atlanticu a rozhodčí nařídil penaltu. Walter si za své gesto vysloužil cenu fair play a Jarošíkův tým živil po vyrovnání naději na obrat. Otočit výsledek už se mu ale v závěru nepodařilo, a tak se Staré dobré časy mohly radovat…

„Je to vánoční turnaj, jdeme si zahrát, a ne se pokopat. Bylo jasné, že tu penaltu přiznáme, i kdyby se to nakonec otočilo proti nám," povídal po utkání Tomáš Fichtner, jehož tým se po vítězství mohl pomazlit s téměř dvoumetrovým pohárem. A pokud vyhraje i za rok, zůstane už jeho.