Boletice nasadily k trháku

Děčínsko - Největší událostí futsalové okresní I. A třídy byl v uplynulém kole zápas Rudá Hvězda – Bělá B. Po celkem vyrovnaném prvním poločase, se po obrátce zcela prosadilo béčko Bělé.

25.10.2009

Ilustrační foto.Foto: Foto: Deník/Petr Bláha

Tím se béčko Bělé dotáhlo na bod za druhé postupové místo Hvězdy a umožnilo tak získat vedoucím Boleticím na čele pětibodový náskok. Lídr totiž zlepšeným výkonem ve druhé půli porazil Bocu Juniors. Stejně bodů jako Bělá, ale o zápas víc má tým, SČP který bez větších problémů porazil Tullamore Dew. Zbytečné body ztratil Pop Servis, ale v zápase s Gunners si je nezasloužil jelikož soupeř byl bojovnější. Další bod si připsalo béčko Srbské Kamenice když překvapivě remizovalo s céčkem Baletu. Neskutečných 26 golů padlo v duelu Hezounú s El Clasicem. Devatenáct z toho padlo do sítě El Clasica. Hráčem kola byl vyhlášen Petr Šohaj (Gunners).

Výsledky 9. kola

SČP – Tullamore Dew 5:2 (3:1). 2 Prokopec, Petr, Kus, Zdeněk – Zdeněk Čapek, Štěpán Korselt.

SCA Boletice – Boca Juniors 6:3 (2:1). 5 Michal Burian, Plozsa – Benda, Miško, Savčuk.

FK Rudá Hvězda – FK SNopek Bělá 1946 B 5:8 (3:4). 2 Nídr, Filipi, Daněk, Škába – 3 Jeřábek, 2 Bartl, Tomáš Fichtner, Petr Murdych, Sluták.

Pop Servis – Gunners 3:4 (2:2). 2 Gurský, vlast. – Petr Špriger, Zmítko, Havlíček, Petr Šohaj.

Hezouni – El Clasico 19:7 (10:­1). 9 Ondřej Barilla, 6 Masojídek, 2 Krofta, 2 Říha – 3 Trnka, 3 Grunt, Brož.

SK Srbská Kamenice B – Blý Balet C 3:3 (2:1). 2 Novotný, Chorouš – Janoušek, Mitro, Valenta.

25.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Volby v Jiříkově na Šluknovsku

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.

České Švýcarsko - Úpravy se dotkly také Mariiny vyhlídky a Rudolfova kamene.