Příjemné starosti má Benešov, který chytil formu a bojuje o čelo tabulky. Ze šlágru kola si ale z Chlumce přivezl jeden bod. „Před zápasem bychom ten bod brali, ale po průběhu je to zklamání. Vedli jsme a byly tam i další šance. Bohužel je hráči pálili. Smolařem byl Radim Kolář, který patřil k nejlepším na hřišti, ale spálil obrovskou šanci. A selhal i v penaltovém rozstřelu," hodnotil utkání vedoucí Benešova Miroslav Vrabec.

Sílu Chuderova naplno poznal nováček z Jiříkova. Ten doma prohrál 2:4. „Hosté ukázali, že mají svou kvalitu. My jsme se snažili, ale na Chuderov to nestačilo. Ale divákům se zápas musel líbit," pravil jiříkovský Jan Turiščev. I přes porážku je nováček soutěže hned za Benešovem na třetím místě.

Union Děčín drží šestou pozici. I proto, že doma díky gólu Očipky v závěru utkání udolal Přestanov 2:1. „Náš výkon v tomto utkání nebyl optimální a málem jsme doplatili na neproměňování šancí," všiml si vedoucí Unionu Libor Eichelmann. Tým z Bynova tak opět potvrdil, že vítězí pouze v lichých kolech.

Boletice doma rozcupovaly Tisou, která si odvezla debakl 8:0. „Za stavu 2:0 jsme přežili dvě obrovské šance Tisé. Po třetím gólu soupeř odpadl, nám se dařilo úplně všechno," usmíval se hrající předseda Miloslav Šindelář, který se blýskl hattrickem. Spartak je sedmý.

Devátý už je Heřmanov, který se pomalu zvedá. Nyní, díky dvěma trefám Vlasáka, doslova vydřel dva body v Trmicích. Heřmanovští museli hlavně děkovat domácím, kteří zazdili několik vyložených šancí.

Šluknov ztratil dobře rozehrané derby proti Hornímu Podluží a prohrál 3:4. „Hráči zápas odmakali, měli jsme i více ze hry, byli tam pěkné akce, ale prohráváme díky maličkostem," pravil šluknovský asistent Ladislav Čurgali. „Máme velkou radost, otočit zápas nebylo lehké," podotkl trenér Čechie Martin Petružálek. Podluží je desáté, Šluknov jedenáctý.

Velký Šenov prohrál 1:3 
v Hostovicích a krčí se na předposledním místě.

MSK Trmice – TJ Heřmanov 2:3 po PK (2:1) B: Nekola, Uhlíř – Vlasák 2 (1 z PK)
TJ Chlumec – MSK Benešov n. Pl. 2:1 po PK (0:0) B: Vašoun – Pop
Spartak Jiříkov – FK Chuderov 2:4 (1:3) B: Starec, K. Novák – Culek 2, J. Rohlík, Zvonek
Boletice n. L. – Tisá 8:0 (3:0) B: Šindelář 3, Rohlíček 2, Rantfner, Janovský, Bernat
Šluknov – Hor. Podluží 3:4 (2:1) B: Hajduk 2, Hák – Bandas, Galata, Boštík, Peleška
Hostovice – Velký Šenov 3:1 (2:0) B: Mohaupt, Štolba (PK), Štorc – Bílý.
Un. Děčín – Přestanov 2:1 (0:0) B: Galaš, Očipka – Charvát