Divize dorostu

Slovan Varnsdorf – Kladno 1:4 (0:1). St. dorost. Banku Slovanu dal Havel. „Výsledek je jednoznačný, soupeř byl kvalitní. My jsme opět zkolabovali v psychice. První půle byla dobrá, hrál se vyrovnaný fotbal. Ve druhé půlce vyrovnáme na 1:1 a místo aby nás to nakoplo, necháme si dát směšnou branku, která kluky opět srazí do kolen. Od té druhé branky bylo mužstvo k nepoznání. Je to škoda, protože se s Kladnem dalo minimálně remizovat. Ale k tomu se musí hrát 90 a ne 60 minut,“ poznamenal Zdeněk Heinzel.

Slovan Varnsdorf – SK Kladno 2:3 (2:1). Ml. dorost. Branky Menš a Hlávka. „Po povedené první půli, po které jsme vedli dva jedna rozhodlo o dalším osudu zápasu naprosto hloupé vyloučení Materny hned z počátku druhé půle. Byl bych raději, kdyby se tento talent prezentoval krásnými góly a né tak neinteligentním vyloučením,“ neskrýval rozčarování trenér Slovanu Z. Přibyl.

Divize žáků

Střešovice – Junior Děčín 4:2. St. žáci. Obě branky hostů dal Svoboda. V pohledném zápase, byli domácí střelecky produktivnější a zaslouženě zvítězili.

Střešovice – Junior Děčín 2:0. Mladší žáci. Mírnou převahu vyjádřili domácí dvěma brankami.

Kr. přebor žáků

Slovan Varnsdorf – Neštěmice 2:3 (1:1). St. žáci. Vyrovnávací góly zajistili Šolc a Spurný. „Utkání jsme měli pod kontrolou, ale zase nás srážely individuální chyby. Soupeř trestal produktivně, ze tří možností dal tři branky. Stále nám chybí i více střeleckého štěstí,“ prohodil trenér Slovanu Kosáček.

Slovan Varnsdorf – Neštěmice 2:4 (2:1). Mladší žáci. Branky Slovanu dali Kramer a Novák. Trenér Slovanu Zdeněk Just k utkání řekl: „První půle byla dobrá a vedli jsme 2:0. Stejně jako v Lounech jsme pak ale odešli a nechali soupeře zápas rozhodnout. Projevuje se letní tréninkový výpadek hráčů.“