Ten podal na hřišti nebezpečných Trmic výborný výkon a domácím nasázel čtyři branky, aniž by jedinou obdržel. Ostatní tři celky neuspěly. Zklamáním jsou především domácí prohry České Kamenice i Heřmanova, ale ani prohra ambiciózních Březin v Chabařovicích se nepředpokládala.

Chabařovice – Březiny

2:1

„Téměř po celé utkání jsme byli lepším týmem, domácí však dokázali potrestat naše dvě chyby, Je to velká škoda,“ posteskl si trenér hostujícího mužstva Vl. Puncman.

Heřmanov – Chuderov

1:2

„V utkání jsme měli velkou smůlu, prostě jsme nedokázali dát gól i z vyložených šancí. Když nedáte góly nemůžete vyhrát,“ řekl trenér domácích Saša Lollok.

Trmice – Benešov n. Pl.

0:4

„Tým makal poctivě celý zápas a dokázal využívat chyb trmických hráčů. Naopak se vyvaroval chyb z prvního duelu proti České Kamenici. Po dvou brankách Srby a jedné Staňka s Horvátem jsme tak vysoko vyhráli, je to super výsledek,“ radoval se sekretář benešovského týmu Miloslav Kougl.

Č. Kamenice – Chlumec

0:1

„Zápasu by rozhodně více slušela remíza, bylo to utkání bez šancí, pouze s tím, že hosté využili jedné z našich chyb,“ řekl českokamenický trenér Josef Rákosník.